SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / Shaggah

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Odcinkiem lędźwiowym się tak nie przejmuj. Gorzej, że odpuszczasz górę grzbietu i łapiesz garba w odcinku piersiowym. Przed każdym powtórzeniem skup sie na przyjęciu odpowiedniej pozycji. Zepnij mocno łopatki bo na tym nagraniu masz całkowicie rozluźnione, co może skończyć się w przykry sposób biorąc pod uwagę, że ciężar jest niemały.

Schodź niżej tyłkiem, inicjuj ruch bardziej nogami.

Wciągaj gryf po piszczelach i udach.


Radzę schować ego do kieszeni i poćwiczyć technikę na mniejszym obciążeniu. Oczywiście nagrywaj czy są postępy.

Rozciągaj koniecznie pośladki i dwugłowe po każdym treningu.



P.S. Fajna pupa i ramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
jeszcze mnie tutaj nie było
łapka konkretna, ciężary tesz
powodzenia w konkursie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Ja sie odnosnie techniki wypowiadać nie będę, ale jedno musze powiedziec - piekna jesteś!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
Lucy, dzięki, rude wredne, w dodatku kręcone zuo

Mis, mika, miło mi bardzo, może coś tłuszczu na koniec konkursu zejdzie jeszcze z tych łap moich i się tric nieco bardziej ukaże, bardzo bym chciała

Mathilda, spaliłam takiego buraka po przeczytaniu komentarza Twojego, że się mój chłopak aż ze mnie śmiał, dzięki!

MagdaK, Hubert81 nooo wiedziałam, że coś jest nie tak z tymi moimi plecami, postaram się ściągać te łopatki, chociaż nie ukrywam, że to dla mnie trochę trudne, bo mam bardzo pogłębiona kifoze piersiową ( w gimnazjum wyśmiewali się nawet ze mnie, że mam garba:/) bede cały czas o tym myśleć, zejdę z ciężarami i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do schodzenia tyłkiem, to spotkałam się z dwoma różnymi szkołami, jedni mówią żeby schodzić nisko, inni, żeby wysoko trzymac tyłek. Swego czasu schodziłam niżej, ale mi trener jeden(który bądź co bądź uważam ze się zna) powiedział, że lepiej jak bede wyzej zaczynac. Potem jeszcze posiłkowałam się książką:"Starting Strenght" Marka Rippetoe, i tam też tak uczą, więc postanowiłam robić tak.
Trochę się w tym pogubiłam i sama nie wiem, wydaje mi się, że jakiejś wielkiej różnicy odczuciowo mi to nie robi.

Heh, dziś wrzucę filmik z zarzutem - to będzie dopiero jazda
w sumie uczę się go własciwie od wczoraj, więc duuuuuużo mam do podciągnięcia, raz kiedyś robiłam, ale to z dwa miechy temu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Założenie: 130/90/140



WARZYWA
pół kalafiora, sałata lodowa, pomidor, cebula
NAPOJE
woda 2l ziółkax1 herbatax1 kawax2
SUPLE
tran,multivitamin,mg,capivit,enzymy
SPORT

Trening siłowo-wytrzymałościowy

800m "sprintu" wioślarz opór 3/10
- 25 przysiadów (bez obciazenia)
- 25 CurtisP 20kg

--------------------------

4x obwód:
- 25 pompek męskie
- 25 Sumo DL Hi Pull 15kg

--------------------------

- 25 CurtisP 20kg
- 25 przysiadów
- 800m sprintu najpierw bieznia, potem wioślarz

czas obwodów: 50min 27sek


+ aero na rowerku do pełnej godziny


Generalnie dziś nie jestem zadowolona z obwodów. Robiłam dużo przerw, i czuję, że mogłam lepiej i szybciej zrobić. Następnym razem postaram się mocniej przycisnąć. W przysiadach po curtis P to prawie traciłam konktakt z podłożem, tak lekko się robiło, natomiast potem musiałam zejśc z bieżni, bo nogi tak bezwiednie mi leciały,miałam wrażenie że sobie tak na różne strony się zginają, że bałam się ze spadnę i zmieniłam na wioslarza.
Byłam zmęczona, ale nie maksymalnie, jak np. w dzień siłowy nr 2 z 12obwodami.
No i poobijałam sobie uda i obojczyki od zarzutu...


Filmik z usilnych prób zarzutu. Heh najśmieszniejsze jest w nim to, że z każdym powtórzeniem coraz bardziej cofam się w tył. Zaczęłam przy stojaku,a skończyłam przy suwnicy. No i proszę się nie śmiać z moich spodenek - już nie miałam nic czystego...






PODSUMOWANIE TYGODNIA

pomiary i fałdy co dwa tygodnie będe wrzucać

Miska: Dobrze się czuję na takim rozkładzie, choć mam wrażenie, że metabolizm ruszył, bo z dnia na dzień głodnieję, póki co jest ok i nic nie tnę z kalorii.

Treningi: 3 siłowe
1 siłowo-wytzrymałościowy
1 obwody konkursowe (w tym tyg. zamiast GPP)
2 treningi muaythai

Ten konkurs wprowadził mnie na zupełnie inne sfery treningowe. Wytrzymek do tej pory nie robiłam za często(może zdarzyło mi sie z 3 razy od pazdziernika) i jest to dla mnie na pewno wielkie wielkie wyzwanie. Po treningach ledwo wracam do domu, wszystko mi się trzęsie, czasem nie jestem w stanie nawet mówić. Nie wspomnę już o permanentnych zakwasach wszystkiego oraz siniakach jak z poligonu wojskowego (G.I Jane)
Ale ogólnie podoba mi się (no może nie w trakcie, ale po czuje wielką satysfakcję)

Pierwszy tydzień niniejszym zaliczam do udanych!!!!!







Zmieniony przez - shaggah w dniu 2012-04-22 19:44:09

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Ale skoki, powinnaś wsuwać się pod sztange, a nie z nią skakać. Przygadał kocioł garnkowi , czekaj na Krzysia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ja też się przesuwam, a raczej mi się nogi rozsuwają, kończę na szerszym rozkroku a tobie to tak delikatnie idzie

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 220 Napisanych postów 10101 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66345
ogolenie wmiare ale tak

nie skacz po 20m do tylu bo zabijesz sie o suwnice wyskakuje sie w gore i nogi tylko lekko rozrzuca na boki. zeby energia wysoku poszla w gore bo sztange przeciez w gore ciagniesz a nie do tylu :P jak zaczynasz to wcisnij plecy w ledzwiach łodka ma byc sciagniete lopatki. i najpierw zlap pozycje a potem ciagnij a nie ledwo co opuscisz juz ciagniesz. Staraj sie trzymac nakrycie najpierw noga ciagnie dopiero reszta. I jak miniesz kolana to gaz na maxa pelna szybkosc anie jak flaki z olejem :P bardziej wyciagnij lapa w gore po poderwaniu idzie kaptur potem lapa;p i szybciej wkrecaj lokcie i nie boj sie lekko podsiasc zeby podnia wejsc. Generalnie doloz kg bo widac ze nie czujesz sztangi a jak cos jest za lekkie to tez ciezko sie nauczyc bo nie wymusza najkrotszej drogi na barki:) Ale bardzo ladnie jak na poczatki. mysle ze chwila moment i bedziesz poprawnie robic :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 220 Napisanych postów 10101 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66345
a co do nakrycia zobacz w 26s jak w ogole nie nakryta sztanga jest barkami jak nie nakryjesz to nie bedziesz miala z czego poderwac :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
dzięki bardzo, postaram się zastosować do rad, póki co to są takie moje pierwsze podchody do zarzutu i zdaje sobie sprawe ze nie jest cudowny Co to jest to nakrycie? w sensie co ma byc nakryte czym?

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 220 Napisanych postów 10101 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66345
barkami czyli linia barkow jest taka sama jak sztangi ew troszeczke do przodu zobacz jak kolek trzyma nakrycie sama noga na poczatku ciagnie, caly czas pochylony jest (trzyma nakrycie) i potem ma z czym ja poderwac i pociagnac na udzie. czyli musisz sie do przodu pochylic



Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem w trakcie treningu siłowego

Następny temat

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

WHEY premium