SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Trapeziko

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Dzisiaj bez zbednych emocji ,bo juz spie na stojaco


1. Push press 5x5
25kg / 30kg / 32.5kg / 32.5kg / 32.5kg

2. Zarzut 5x3
30kg / 32.5kg / 35kg / 37.5kg / 40kg

+ 30-25-20-15-10-5 powtórzeń:
- Sit upy na ławce skośnej
- Wznosy z opadu (z krazkiem 5kg)
- Wznosy kolan do łokci w zwisie

czas:23.31 min (czyli prawie o 2min lepszy niz w zeszlym tyg)

Aero: brak
Rozciaganie: brak
Na wytlumaczenie tylko powiewiem ze dzisiaj bylam na silowni w biegu i zabraklo mi czasu na aero czy rozciaganie

trenio ok w szczegolnosci zarzut mi sie bardzo podoba...ale to juz norma, bo ja kocham sztangetylko przy brzuszkach na skosnej myslalam ze mi prostowniki eksplodujadoslownie z wielkim hukiem opadalam na lawke plecami az mnie glowa od wstrzasow rozbolala

MIska:
warzywa: pomidory, cebula
suple: omega3,wiesiolek,BCAA
napoje: woda, zielona herbata,


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
DNT
dzisiaj mialam kiepski dzien.Jakos wszystko szlo na odwrot i nie wiedzialam jak sie pocieszycDo tego mialam koszmar ze jadlam zwykla dmuchana bule z maslem......kierva zeby dieta az tak na mnie rzutowala ze mnie biale pieczywo w snach przesladuje ...to juz przesada....moi znajomi nazwali to choroba

Miska:
warzywa:pomidory z puszki,cebula,szpinak
suple:omega3,wiesiolek,wit.C+cynk,cynamon,chia seeds
napoje:woda, zielona herbata z opuncj figowa,zielona herb. z jasminem,kombuchawreszcie sie doczekalam swojego wyrobu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
DNT

Dzisiaj tez mam lekka doline psychiczna, wiec pojscie na silke byloby jednym wielkim niewypalemwiec ciagle jeszcze laba a od jutra biore sie w garsc i zapitalamy

MIska:
warzywa:salata rzymska,cebula,zielona fasolka, pieczarki
suple:omega3,wiesiolek,wit.c+cynk,kurkuma
napoje:zielona herbata,tulsi tea,kombucha,woda





Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-04-28 18:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sny o rzeczach zakazanych miałam na samym początku bycia na forum. Masakra

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
haha, mi to czasem sie śni, ze jem lody albo ciastka ale zawsze czuje się w tym śnie tak do dvpy, ze napewno nie chce tego powtarzać w realu. Mysle, ze takie profilaktyczne sny są dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
to ja wolę moje sny o gumisiach
teletubisie też mi się śnią...
no ale mam sci fiction w śnie jak wezmę dawkę magnezu

ale nigdy mi się nie śniły rzeczy zakazane

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Futrzarzka u mnie bylo wlasnie tak jak mowisz, ze zle mi bylo z faktu jedzenia tej bulki
UNKNOVVN SF cie sie sni???tylko zeby kosmici cie nie porwali
Ruda u mnie to jakas plaga tych snow

A teraz sluchajcie tegoForum mnie normalnie przesladuje w snach, bo dzisiaj snilo mi sie ze bylam z wizyta u Saidy w domuczujecie????zeby az tak!!!i ogladalam u niej w pokoju kolekcje odzywek bialokwychjak sie obudzilam to nie moglam uwierzyc skad takie sny mi sie biora przeciez ja z Saida nawet slowa niezamienilam jeszcze

A teraz do rzeczy...
Trenio:
rozgrzewka:5min na biezni tempo 12km/h + ogolne rozciaganie

30-20-10 powtórzeń następujących ćwiczeń:

- push press ~sztanga 25kg
- sit- ups (na lawce skosnej)
- pompki (meskie:nogi waska rece szeroko)
- przysiady (bez obciażenia)
- invert rows
- swing ~hantel 14kg
czas:25:12 min

Aero: brak
Rociaganie:pozadny HIM&HAM

Wrazenia z treningu
Ciezar w PP udalo mi sie dobrac w sam raz ,bo w pierwszej seri musialam robic tylko dwie przerwy bez odstawiania sztangi ofkors
Dalej szlo bez oporu dopiero inverted rows musialam dzielic na ratyOczywiscie weszlam na silownie z zamiarem robienia podciagania, ale ktos bardzo madry rozmatowal drazek i musialam pozostac przy inverted rowmusze zadzwonic do kierownika silki by cos z tym fantem zrobil

MIska:
warzywa:kiszona kapusta z marchewka,zielona fasolka
suple;omega3,wiesiolek,wit.c+cynk,cynamon
napoje;woda,tulsi tea,kombucha





Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-04-29 21:11:18

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-04-29 21:13:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
ja też miałam sny z serii spotkania z ludźmi SFD, ,łomatkoświnto. Człowiek nawet nie wie jak ludzie wyglądają, haha.
Dzięki za wskazówki z białkiem. Chwilowo się dopytuję, bo chcę kupić ale moje plany trwają już prawie miesiąc czasu .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Monia

TRenio:
Rozgrzewka:5min na biezni tempo 12km/h + ogolne rozciaganie


1. Przysiad 5x5
30kg / 40kg / 45kg / 50kg / 55kg

2. MC na prostych nogach 5x5
30kg / 40kg / 50kg / 55kg / 60kg

+ 4x obwód
15x burpee (z pompkami i wyskokiem w gore)
10x pompka (meska~nogi wasko rece szeroko)
5x Turkish Get Up (TGU) hantel 8kg

czas:19.07min

Aero:10 min bieznia ,tempo:pierwsza i ostatnia minuta 12km/h a srodek 11km/h

Rozciaganie:lekki HIm&HAM (po wczorajszym rozciaganiu mialam zakwasy

Wrazenia z treningu:
Przysiady to az strach sie bac tak mi kolana strzelalyI tak naprawde to sie troche wystraszylam ,bo dzwiek jest cholernie niemily dla ucha.No i babka z maszyny obok zwrocila mi uawge ze to niby niezdrowo i troche byla zniesmaczona ze tak sie katuje ta sztanga
Z przysiadow i sztangi przeciez nie zrezygnuje ,ale czy ktos moze mi powiedziec czy to normale.....zeby tak w kolanach strzelaloI przez to az sie boje dokladac...zreszta wiecej narazie i tak nieudziwigam ,bo zauwazam ze kolana do srodka mi leca.Narazie musze ,z tym ciezarem co nakladam na sztange ,poracowac nad technikaMCPN wiecej tez nie dokladam narazie ,bo najpierw koci grzbiet trzeba zniwelowac
co do obwodu to czuje ze jakos sprawnie to wszystko idzie a czas gorszyale to przez te burpee bo ostatnio robilam latwiejsza wersje

MIska:
warzywa:cebula,pomidorki koktajlowe,czerwona papryka
suple:omega3,wiesiolek,wit.C+cynk,BCAA
napoje;czarna kawa ,herbata Tulsi, kombucha, woda




PODSUMOWANIE DWOCH TYGODNI
Ogolnie to zaczynam czuc roznice w treningach...jest duza poprawa w kodycji i zakwasy sa juz tylko elementem pobocznym ,gdzie w pierwszym tyg graly pierwsze skrzypce.Dieta u mnie jest wciaz najslabszym ogniwem...jem czysto ,ale z proporcjami to u mnie chyba nie za dobrze, bo skacza jak szalone. Prawda jest taka , ze nie mam pojecia jaki rozklad jest dla mnie dobry i dlatego jest jak jest czyli bladze jak dziecko w mgle

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-04-30 19:24:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Hm. Gdzieś przeczytałam, że takie strzelanie w kolanach z czasem ustępuje ale czy świadczy o możliwości kontuzji to nie było nic napisane . Sama jestem ciekawa, bo kilka razy podczas przysiadu miałam taką samą sytuację.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

Następny temat

filonka / Proba Atkinsa

WHEY premium