SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Trapeziko

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Czyli jednak

Dzięki

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
A tak,tak mi sie tez popierdzielilo bo u Rudej widzialam ze 3 tyg zostaly i lyknelam jak pelikan te info z mysla ze juz tego tyg nie licze
Ale tak na marginesie to ostatni tydz to ja juz nie licze ,bo odwonienie bede robic a i trening wtedy inny....zleci jak z bicza strzelil

DNT
Dalej wszystko w zakwasach...w ramach rege chcialam isc na masaz ale dzisiaj wszystko zajete
Zabukowalam wizyte dopiero na pon ...po jutrzejszej wytrzymce bedzie w sam raz

Miska:
warzywa:rukola,pomidorki koktajlowe
suple:o3,wiesiolek,wit.C+cynk,magnez,cynamon,chia seeds
napoje:kawa z mlekiem,woda,zielona herbata,kombucha

jak zwykle godz w misce sa calkiem random i omlet byl rozlozony na dwa posilki....do tego tluszczow wyszlo tyle bo to do smazenia, a napewno tyle sie nie wchonelo w omleta czy mieso


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale miałaś scenerię do romansu z Ivanem.
Robiłaś wypady po 50/40 itd. na nogę? Bo mi ten trening zajął ponad 45min, a Tobie pół h.

A ten, jak robisz omlet bez jajek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A tak,tak mi sie tez popierdzielilo bo u Rudej widzialam ze 3 tyg zostaly i lyknelam jak pelikan te info z mysla ze juz tego tyg nie licze

takie informacje to wchodzą jak świeża rybka, więc i ja się zaczęłam zastanawiać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
MagdaAno omlet z jajkami i to z 4miske mi raz wj**alo i pozniej widocznie sie walnelam...
Co do Ivana to robilam wszystko jak napisane i tez sie dziwilam ze mi tak szybko poszlo
ale pompki walilam po 20 ma raz
a np do skakanki dodawalam sobie sec jak robilam odpoczynek....
ale wypady to nie na kazda noge...nie chcialam az tak sie katowac
Ty pewnie na latwizne nie poszlas

Mis

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-09 18:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja już zastanawiałam się, czy Ty nie masz jakiejś czarodziejskiej mocy, która łączy suche składniki.
No, robiłam po 50/40 itd. na nogę. Końca nie było widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Magda czarodziejskiej mocy to ja dzisiaj uzylam by zawiezc sie na silownie i zrobic wytrzymke
Ja nie wiem skad ty te sily bierzesz......dzisiaj robilam wszystko by odwlec silke...przegladalam dziennki w ramach poszukiwan motywacji tudziez zlotych mysli czy tez patentow na lenia
I tak..... u schrimp zauwazylam specyfik o nazwie S.A.W (trec nutriion)o ktorym wczesniej slyszalam ale jakos nie chcialam kombinowac uwiedziona nadzieja dodatkowego zastrzyku energi przed treningiem kupilalm go
Przeciez musze jakos te ostatnie tyg przetrwac a motywacje coraz ciezej...nie wspomne juz o energi ktora na totalnym wykonczeniu....
za kilka dni zobaczymy jak ten specyfik dziala

Trening silowo-wytrzymalosciowy

rozgrzewka:skakanka,wymachy,skony,pompki,przysiady,rozciaganie

- 12x przysiad
- 11x sit up
- 10 thrusters z obciążeniem hantle 2 x 10kg
- 9 swing oburącz hantel 25kg
- 8x burpee męskie, wyskok
- 7x wskok na podwyższenie 47cm
- 6x MC sztanga 30kg
- 5x zarzut ze zwisu sztanga 30kg
- 4x thrusters sztanga 30kg
- 3x wypady ze sztanga z przodu sztanga 30kg
- 2x przedni przysiad sztanga 30kg
- 1 mila biegu
-------------------------------------------------------------
Trening robi się w kółko na czas (czyli jak najmniej przerw):
12x przysiad,;
12x przysiad,11x sit up;
12x przysiad,11x sit up, 10x thrusters;
12x przysiad,11x sit up, 10x thrusters, 9x swing...
I tak aż do końca. Na zakończenie bieg. Czas trwania tego treningu to minimum 1h)
Uwaga: nie wolno robić przerwy miedzy ćwiczeniami ze sztangą. Sztangi nie odkładamy dopóki nie skończymy danego obwodu. Ciężar podany jest oczywiście przykładowy; dobieramy sobie go do swoich możliwości- ten sam dla wszystkich ćwiczeń od MC po przysiad przedni.


czas:56:48min

rozciaganie

co do wytrzymki to no commentsciezary dobralam na granicy ukonczenia tego treningu....do kazdego cwiczenia podchodzilam indywidualnie bo wizja calego obwodu mnie przerazalateraz wegetuje na sofie z nadzieja ze jutro nie bedzie zakwasow.....ale jak sie pojawia to je serdecznie p******e bo jutro na 14ta mam wizyte u masazysty

Miska:
warzywa:pieczarki,zielona fasolka
suple:o3,wieiolek,wit.C+cynk,magnez,cynamon,chia seeds
napoje:kawa z mlekiem,woda, zielona herbata z gruszka i jabkiem,2x czerwone winko(tzn dwie lampki po 200ml)





Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-10 23:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
trapeziko
u schrimp zauwazylam specyfik o nazwie S.A.W (trec nutriion)o ktorym wczesniej slyszalam ale jakos nie chcialam kombinowac uwiedziona nadzieja dodatkowego zastrzyku energi przed treningiem kupilalm go
Przeciez musze jakos te ostatnie tyg przetrwac a motywacje coraz ciezej...nie wspomne juz o energi ktora na totalnym wykonczeniu....
za kilka dni zobaczymy jak ten specyfik dziala




a czy ten specyfik jest dozwolony w konkursie?

ale masz ciężary w tym obwodzie chylę czoła i podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Aisha dzieki za czujnosc bo tak naprawde to o tym nie pomyslalam......mhhhhh
zaraz zapytam szefowe....o ten S.A.W jak niedozwolone to poczeka

co do ciezarow to pierwszy Mc zrobilam z 27,5kg ale zaraz po nim dolozylam ,bo nie chcialam pojsc spac z wyrzutami sumienia...no i jakos poszlo....a tak na marginesie to po przeczytaniu twoich ostatnich wpisow o tym ze ci taki a taki ciezar dobrali na tym crossficie,pomyslam ze fajnie tak dostac wytyczne
i sama sobie obciazenie wytyczylam




Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-10 23:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
dzisiaj mialam w planach silowy ale po masazu tak sie rozluznilam ,ze nie ma mowy o wyprawie na silke.... do brzuch mam napiety jak pilka bo dostalam @
tak wiec dzisiaj DNT

Miska;
zrobilam pierwszy raz golabki z brazowego ryzu i wolowego mieska z pierwszej polki
dodalam do nich pieczarek na maselku i cebulki z kurkuma....wyszly pyszne ale nie za bardzo wiem jak je do miski wliczyc....duzo ich nie wpadlo dlatego zalozylam ze 100gr ryzu i 70gr mieska...
warzywa:kapusta,pieczarki,cebula,kalafior,brokuly
suple:o3,wisiolek,wit.c+cynk,magnez,cynamon,kurkuma
napoje:kawa z mlekiem,woda,grin ti,kombucha


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

Następny temat

filonka / Proba Atkinsa

WHEY premium