SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Trapeziko

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Unknovvn ja mam to co ty gdy wchodze do dziennika MagdyK
Tam to dopiero hardcory
ale przynajmniej jest jakis bacik......i zdrowa rywalizacjia, ktora owocuje treningowa mobilizacja

MOnia zwykle pompasy w ilosciach x10 juz mnie tak nie trzepia
Musialam sie jakos wyzyc

Trening silowy

Rozgrzewka:5min na biezni w tempie 13km/h
+ogolne rozciaganie


1. Wyciskanie leżąc 5x5
10x25kg(tak na rozruch) / 35kg / 40kg / 45kg / 4x47.5kg*
*ostatnio 45kg

Musze przyznac ze dzisiaj znowu byla MOCw ostatniej serii byl progres 2.5kg i nawet sprobowalam wycisnac to piate powtorzenie ale z marnym skutkiem....duzymi krokami zblizam sie do mojego maxa czyli 50kg.....moze za tydz zaatakuje i go wreszcie wyrownam

2. Podciaganie/opuszczanie 5x5 (clusters) z guma

Te podciagania to najgorsze cwiczenie z calego tego konkursu
Widze postepy ,ale mam tez swiadomosc ze moje plecy sa jeszcze za slabe do tego rodzaju wygibasownic to ...trzeba sie uzbroic w cierpiwosc i robic je tydz. w tydz az do sukcesu


+ 4x po 3 obwody

8x wskok na podwyższenie lawka ok.47cm
6x thrusters sztanga 22.5kg*
5x Sumo DL Hi Pull sztanga 22.5kg*
4x burpee meskie z wyskokiem
*ostatnio 20kg
czas:24:26

Tutaj musze chyba w przyszlym tyg wypadalo by zmienic obciazenie do thrustersow, bo z 22.5kg na sztandze szlo jakos gladko...ale tylko w thrustersach ,bo sumo DL Hi pull to juz inna bajka...tu ciezar byl w sam raz ,gdyz ostatnie 2 poworzenia szly juz tylko za pomoca sily woli tak wiec za tydz thrustersy bede robic z hantlami

Miska:
warzywa:szpinak,pomidory,salata cebula,brokul
suple:o3,wiesiolek,wit.c+cynk,magnez
napoje:2x kawa ze smietanka,woda,zielona herba,kombucha

Dzisiaj pierwszy raz w zyciu usmazylam sama watrobke wolowai powiem wam ze jest zaj**ista.....chyba sie na jakis czas na nia przerzuce ,bo i cena jast wyjatkowo przystepnaa steki mi juz uszami wychodza






Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-05-29 18:30:53

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-05-29 18:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
DNT
to wolne dzisiaj to tak sponatanicznie,bo mialam w planach wytrzymke....
Niestety plany legly w guzach ,bo jakies kijowe cisnienie dzisiaj i nie czuje na silach by isc na silkena dodatek dzisiaj czuje bardzo dobrze wczorajsza parszywa 12stkeszczegolnie w tylku

Miska;
w misce jeden posilek jest po treningu ale skoro treningu nie ma to juz nie aktualnenie chce ni sie juz zmieniac....
Do tego dzisiaj wyjatkowo owsiane i ryz jednego dnia razem gdyz rozpedzilam sie za bardzo ze sniadaniem i pozniej juz nie mialam jak dolozyc wegli co by tluszczu nie przekraczac....doszlam do wniosku ze tak bedzie najlepiej ,bo zauwazylam ze ucinanie wegli przy tych treningach mi zdecydowanie nie sluzy
warzywa:brokuly,korniszone,pomidory
suple:o3,wiesiolek,wit.c+cynk,magnez
napoje;kawa ze smietkanka,woda,zielona herbata,






Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-05-30 17:44:48

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-05-30 19:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Trening silowy:
Rozgrzeka: 1min skakanka w tym proby doble unders
+ogolne rozciaganie
+10x 20kg push press

1.Push press 5x5
25kg / 35kg / 40kg / 42.5kg / 42.5kg*
*sztanga zalozona ze stojakow

Dzisiaj juz mocy niebyloOd poczatku PP szedl jakos tak obolale....od 40kg zaczynal sie problem z zarzuceniem sztangi tak wiec na szybko pomyslalam ze zaloze ja sobie ze stoajakow..Poprostu nie chcialam dalej kaleczyc technicznie zarzutu,bo mialam stracha ze nie porzuce i ze sztanga mnie przygniecie...ze stojakow te 42.5kg poszlo , ale latwo nie bylo...zauwazam ze po dwoch pierwszych dniach treningowych zawsze lapia mnie zakwasy i reszta tyg mija w mekach

2. Zarzut 5x3
22.5kg / 25kg / 30kg / 35kg / 37.5kg

Dzisiaj postanowilam zrobic zarzut zamiast tych power shrugs gdyz zauwazylam ze technicznie gorzej mi sie go robi i ze przszkadza to pozniej w push pressie.
Wklejam filmik czekajac na kontruktywne uwagi




Oczywiscie jakos filmiku pozostawia duzo do zyczenia... cos ciezko o dobrego kamerzyste na tej mojeje silce


+ 30-25-20-15-10-5 powtórzeń:
- Sit upy na ławce skośnej
- Wznosy z opadu (12.5kg przyklejone do klatki piersiowej rekami)
- Wznosy kolan do łokci w zwisie
Czas:24:41

Miska:
Warzywa:salata rzymska,marchewka,pomidory,brokuly,
Suple:o3,wisieolek,wit.C+cynk,magnez,cynamon
Napoje:kawa ze smietanka,woda,zielona herbata z opuncja figowa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Trening silowo-wytrzymalosciowy:
rozgrzewka:5min na biezni w tempe 13km/h
+rozciaganie

- 100x sit up
- 50x thrusters ze sztangielkami (2x9kg)
- 25x MC 50kg
czas tego obwodu:11:58

- 100x pompka
- 50x thrusters (2x9kg)
- 25x MC 50kg
czas tego obwodu:17:49

- 100x skok na podwyższenie (lawka ok 48cm)
- 50x thrusters (2x9kg)
- 25 MC 50kg
czas tego obwodu:14:45

czas calego treningu:46:30min


+ aero do pełnej godziny NIET

W skrucie powiem ze nienawidze tych thrustersow
Jakis dziwne prady mi przechodza po udach za kazdym powtorzeniem....tak jakby ktos ciagnal za nitke(czyt. nerw)a ciebie to strasznie boli i zarazem denerwuje....niewiem co to ale juz tak kiedys mialam i wiem ze to mija...pytanie tylko kiedy

Miska:
warzywa:brokuly,szpinak,fasolka szparagowa
suple:o2,wiesiolek,wit.c+cynk,magnez,cynamon,BCAA,chia seeds,Digest force 2.0(5tabsow do wiekszego posilku)
napoje:kawa ze smietanka,woda,zilona herbata,kombucha





Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-01 17:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Dzisiaj DNT
W pracy mamy zadyme na calego...tak wiec zobacze jeszcze jak sie jutro bede czula i czy wykrzesam jakies sily na GPP w postaci Ivana groznego
Jak narazie to cienko to widze...

Miska:
Odnosnie wczorajszego dnia to gdzies tak o godz 22.00(bedac jeszcze w pracy) mialam srraaaaszne parcie na slodkieNo i to takie ,ze sie nie powstrzymalam i zjadlam kilka malych ptysiow z krememMimo tego dalej chodzilam glodna i musialam sobie kawalek zoltego sera ukroic normalnie,bo za mna tak chodzil

Mam nadzieje ze dzisiaj juz mnie to uczucie nie bedzie meczyc

Warzywa:brokuly,fasolka zielona,salata
suple;o3,wiesiolek,wit.c+cynk,magnez,cynamon,alfa alfa seeds,digest force 2.0.(5 tabsy do glownego posilku)
napoje;cappucino,woda,zielona herbata,kombucha




Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-02 16:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
DNT
W zwiazku z dalej panujaca zadyma w pracy i ograniczonym czasem snu przez ostatnie 3dni, postanowilam w tym tyg dac sobie dyspense na GPP
Tak wiec dziewczyny Ivana sprobuje dopiero w tym tyg

Miska:
Warzywa:zielona fasolka,brokuly,
suple:te co zwykle
napoje:woda,kawa ze smietanka,zielona herbata

Moja miska to dzisiaj totalna improwizacja a moze raczej prowokacja






Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-03 21:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Trening silowy:

rozgrzeka:1min skakanka
+przysiady, pompki ,podskoki i ogolne rozciaganie

1. Przysiad 5x5

30kg / 40kg / 52.5kg / 57.5kg / 2x62.5kg

W tym ostatnim potorzeniu to ledwo co za drugim powtorzeniem wstalam....moze to wina mojej postawy.Bo za konsultacjami postanowilam w siadzie stawac troche szerzej niz zawsze isztange tez trzymac szerzej co by mnie do przodu nie zginalo...niestety na dobre mi to nie wyszloale za to czulam sie stabilniej ...moze z atydz bedzie lepiej

2. MC romanian 5x5
40kg / 47.5kg / 57.5kg / 67.5kg / 75kg*
*ostatnio 72.5kg

W ostaniej seri byla moc ,ale walczylam ostro by mi sztange z rak nie wypadla.Reka mi plywala w tych moich rekawiczkach....zajechalam je obwodami i z rozmiaru S zrobily sie M
od przyszlego tyg zaczynam robic RDL golymi rekami
czy jest jakis sposob na lepszy chwyt???
dziewczyny macie jakies doswiadczenia w tym temacie

+ 4x obwód
15x burpee (z pompkami i wyskokiem w gore)
10x pompka (meskie z klasnieciem)
5x TGU hantel 10kg na kazda reke
czas:20:47
czas 1sec gorszy od zeszlego tyg
Tak wiec w przyszlym tyg atakuje ta obwodowke z tymi samimi obciazeniami

Miska:
Warzywa:pieczarki,szczypiorek,szpinak,ogorki korniszone,pomidor,czarne oliwki
Suple;BCCA,o3,wiesiolek,wit.c+cynk,kurkuma,estragon
Napoje:woda,kombucha,zielona herbata z gruszka i jablkiem





PODSUMOWANIE 7go TYGODNIA



Po 7dmiu tyg zauwazam wreszcie zmiany !!!
I to zarowno pod wzgledem kondycyjnym jak i kompozycyjnym mojego ciala.Nie da sie rowniez nie zauwazyc zmeczenia co probowalam jakos zrekompensowac trzecim dniem odpoczynku w minionym tygodniu.Ze zmian w moim ciele to troche przestraszylam mojego zasuszonego brzucha.....dlatego dolozylam do miski z nadzieja na lepsze samopoczucie i zozrost mieska
Co do diety to zauwazylam ze nie moge wytrzymac ani jednego dnia na nizszych tluszczach....ZE WZGLEDU NA MOJE STEKANIE Obli zaproponowala mi rotacje tluszczami (4dni 80, 2dni 100g) ale odkad zaczelam sie do niej stosowac to parcie na slodkie staje sie nie do zniesienia dlatego daje sobie z ta rotacja spokoj Jem jak dotychczas czyli slucham sie swojego zoladka
P.S.Marzy mi sie jajecznica na boczku




Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-04 18:48:42

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-06-04 18:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Na lepszy chwyt: albo przechwyt (jedna ręka nachwyt druga podchwyt), albo kup sobie paski - koszt ok.20zł, a różnica ogromna.
Z tym tłuszczem to fajnie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Dzieki Kendra..paski juz zamowione

Co do wczorajszego treningu to czulam jakis niedostyt ze nic mi wczoraj nie szloa tu dzisiaj plecy cale w domsachczyli niby nic a jednak cosplecy mnie tak ciagna ze w pracy chodze zgarbiona jakbym worki z ziemniakami nosila
I do tego pogoda nie teges i glowa mnie nakiervia od rana...
tyle tego zrzedzeniatroche sie musialam wytlumaczyc bo dzisiaj zrobilam DNT

miska:
warzywa;jedna marchew,szczypiorek,brokuly,fasolka zielona,
suple:o3,wiesiolek,wit.c+cynk,magnez sie skonczyl
napoje:czarna kawa,woda,zielona herba,kombucha



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
trening GPP
IVAN GROZNY na swiezym powietrzu

90sek skakanka(high knees)
50x lunges (chodzone)
50x push up
50x sit up

90sek skakanka(high knees)
40x lunges (chodzone)
40x push up
40x sit up

90sek skakanka(high knees)
30x lunges (chodzone)
30x push up
30x sit up


90sek skakanka(high knees)
20x lunges (chodzone)
20x push up
20x sit up

90sek skakanka(high knees)
10x lunges (skakane)
10x push up
10x sit up

CZas:31min

Powiem ze pomysl zrobienia tego GPP na dworze byl niezla extrawaginacja
Bylo tak przyjemnie ze nawet zmeczenia sie nie czulo i do tego ogarnial mnie jakis ogolny zen.....trening przelecial tak szybko ze sie az zdziwilam,bo ani potu ani wiekszej zadyszki nie bylo.Moze mozg zwariowal po takiej dawce swiezego powietrza a oczy nie ogarnialy tego zaj**istego widokuponizej wklejam zdjecie gdzie robilam dzisiaj powyzsze gpp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

Następny temat

filonka / Proba Atkinsa

WHEY premium