SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Test-Poprawa Sylwetki z Hi Tec-Szerokie bary to jest to!!! III etap str 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
ślicznie robiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Muuuaaaah Twoje zdanie jest dla mnie drugim najważniejszym zaraz po zdaniu mastiego

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ej no mierzyłem uczciwe i muszę zawierzyć żonie bo to ona dokonywała pomiaru twierdzi że sumiennie to zrobiła. kabo mam 185 cm - tylko xzaar jest wyższy chyba.
nie bójcie się za to obwód dekla mam 65 cm nieważne jak szerokie bary to taki arbuzik robi że wszystko jest małe... kask na deskę na zamówienie, to samo motor....

co do pasa to po wczorajszym biegu to miałem 85/86 cm wiec do V-ki dużo brakuje.
Karpiu jesteś byk i tyle, ja mam chude plecy, ty i Xzaar macie grube, pękate
a do kolejnej konkurencji znowu będzie mnie z 2-3 kg mniej...

trochę bardziej zmartwiła mnie mała różnica obojczyki-biodra. liczyłem ze będzie większa różnica a nie tylko 2 cm.

kolejny pomiar bf w ostatni dzień, no i wiadomo nauczony doświadczeniem nie będę wstawiał filmiku w 2 dzień konkursu

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Gwid, luzik jest
Ja żeby kupić czapkę to muszę u krawca namiot zmniejszać
Dobrze, że smalcu kupe zrzuciłem to w końcu mogę gdzies dostać moje ulubione full capy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Gwid-ale jak 65 cm w pionie,czy w poziomie?

W socjaliźmie by Cie do wojska nie wzieli z takimi wymiarami....ani chełmu ani maski p-gaz.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Do burzenia murów z dyni za to by wzieli :D
Jako taran do wrót

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
5kg ziemniaków zawsze załadował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
flex zaraz przypomniał mi sie kawał jak Jasiu wraca do domu i mówi do mamy , mamo , mamo a w szkole smieja sie ze mnie ze mam duzą głowe a mama na to nie Jasiu tylko weż czapke i przynieś 5 kg ziemniaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
a teraz Jasiu trafił na forum SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2014 rok- co jest już w planach ?

Następny temat

JAKIE ĆWICZENIA ? 40 LAT .

WHEY premium