SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobita prosi o rade

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Świetna sylwetka, lepiej idź do działu ladies sfd, bo tu sami napaleni samcy, którzy nic konkretnego Ci nie doradzą. (sam taki jestem)
Musisz przedewszystkim ogarnąc dietę jeżeli marzy Ci się 15% BF, bo jak dla kobiety jest to już dośc niski poziom tkanki tłuszczowej. Ogólnie masz bardzo ładne proporcje i moim zdaniem predyspozycje, nie zmarnuj tego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29274
.

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2013-07-13 03:05:15

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 601
przechodzę na FBW :) zobacze jak organizm zareaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
Wklej jeszcze jakieś zdjęcia, jedno to mało.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 601
jutro wkleje :) zrobię "świeże" przy dobrym świetle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Używaj karteczki z ołówkiem nad postem.
To pozwoli edytować bieżący post (dopóki nie pojawi się kolejny wpis).
I nie będziesz sobie sama spamować w dzienniku co może okazać się później kłopotliwe dla czytających..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
To czekamy na fotki, miło się ogląda takie kobiece sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 601
coś mi się kurcze net zawiesza... daje więcej zdjęć ;) niestety jakość nieciekawa







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 601
no w kooońcu coś się wysłało ;)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Faktycznie, nieciekawa. Pozy wrzuć na fb, a tu daj normalne zdjecia przodem, tyłem, bokiem

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Magali DT

Następny temat

kapepe/ mój cel, moje wyzwanie

WHEY premium