SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + ćwiczenia (początkująca prosi o rady)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
Witam. Chciałam zapytać o kilka ważnych dla mnie spraw. Chciałabym pozbyć się sporej ilości tkanki tłuszczowej, ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać. Co mam na myśli? Każdy mówi co innego o cwiczeniach, diecie. Ostatecznie pogubiłam się totalnie. Ogółem jestem osobą ze słabą kondycją. Chodzę na siłownię od miesiąca, ale efekty nie satysfakcjonują mnie. Ćwiczę głównie na maszynach (zalecenia trenera) + areoby. Totalnie nie mam zakwasów. Być może powinnam się cieszyć ale wydaje mi się że jest to spowodowane słabym treningiem. W domu dysponuję ławką i sporą ilością obciążenia. Teraz nasuwają się pytania : Jak się odżywiać, jak ćwiczyć i czy to co posiadam w domu (ławka + obciążenie) będzie wystarczające aby osiągnąć szczupłą sylwetkę. Dodam również swoje zdjęcia, aby ułatwić zadanie./ Z góry bardzo sedecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Ankieta
Wiek : 18
Waga : 82
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 105
Obwód pod biustem : 93
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 95
Obwód na wysokości pępka : 103
Obwód bioder (3): 106
Obwód uda w najszerszym miejscu: 63
Obwód łydki : 27
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3 razy w tygodniu + spacery
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki śniadaniowe
Co lubisz jeść na obiad : ryż + udko
Co jako przekąskę : jabłko, banan
Co jako deser : placki owsiane
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: bez zastrzeżen
czy regularnie miesiączkujesz: nie
czy bierzesz tabletki hormonalne:nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:nie
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: rower, spacery
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie l-karnityna + thermo speed extreme
Stosowane wcześniej diety : jakiś czas białkowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Wklej zdjęie całej sylwetki przód, bok i tył od stóp do ramion. Jeszcze pokaż co jesz w formie zrzutu z dziennika żywieniowego z przykładowego dnia. Jasne i w domu można robić sylwetkę, przykładowy trening w warunkach domowych znajdziesz w regulaminie pod nazwą trening dla zielonych. Na pytanie jak jeść też znajdziesz odpowiedź w regulaminie powodzenia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo chcialabym przytyc prosze o pomoc

Następny temat

czy mogę je jeść?

Wiecej