SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
I jeszcze plecy w lekki łuk w odcinku lędźwiowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
a) sciagaj lopatki pod siebie
b)przy opuszczaniu sztangi wdech
c)przy wypychaniu wydech
d)skupiaj sie na pracy mięśnia, staraj sie go spinać jak najmocniej
ot cała filozofia

a) ktos mi to juz powiedział
b) pisałem
c)pisałem
d) pisałem

Prosiłem o coś, nie rozumiesz...

Zmieniony przez - nokto w dniu 2015-04-25 10:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
idz na youtube poogladaj jest setki fillmikow instruktazowych z czytania nic nie wyniknie.lub popros kogos na silce aby ci pokazal. zacznij od odpowiedniego ciezaru.po klopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
f3dorr
idz na youtube poogladaj jest setki fillmikow instruktazowych z czytania nic nie wyniknie.lub popros kogos na silce aby ci pokazal. zacznij od odpowiedniego ciezaru.po klopocie.


Obejrzałem, pewnie jeszcze więcej od Ciebie, nie raz już prosiłem, pisałem, że niezależnie jaki cięzar bym wział nie czuję klatki.. i nie po kłopocie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
to nie wiem czego oczekujesz, mamy za Ciebie robic ta klatke? tyle, ile jestesmy w stanie pomoc juz napisalismy
jezeli uwazasz, ze wszystko robisz dobrze, to dlaczego prosisz o pomoc?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Wyjdź z tego tematu, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... oczekuję rad technicznych typu wyłasnie ściąganie łopatek, a nie " rób poprawnie technicznie"... potrzebuję rady, która pomoże mi napinać mieśnie klatki podczas wyciskania.. ale jak widzę, że doradza mi jakiś 15 latek, któremu mięśnie widać tylko na brzuchu to mnie po prostu szlag trafia...





Zmieniony przez - nokto w dniu 2015-04-25 11:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
napisalem Ci w podpunktach calosc techniki wyciskania, ewenutalnie jeszcze minimalne mostkowanie
nie ma magicznego sposobu na napięcie mięśni, sam to musisz wyczuc
i przestan spinac.

Zmieniony przez - dideek w dniu 2015-04-25 11:09:37

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Tylko ty się spinasz jak 15 latek, nie ja. Ale dobrze, jak chcesz to rób 60 serii, na pewno będziesz miał lepszą klatkę niż ja :)
Chciałeś porad, dostałeś je. Nie wiem, oczekujesz cudu?

Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-04-25 12:16:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Łopatki ściągnięte, barki mają leżeć na ławce, klatka wypięta, wolny negatyw, dynamiczne wyciśnięcie, maksymalne skupienie się na mięśniu

Jeśli nie czujesz to po prostu złe połączenie mózg-mięśnie, trzeba nad tym popracować, albo zmienić sport.





Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-04-25 13:13:05

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Problem rozwiązany, kluczem było ściąganie barków jak najbardziej w stronę tułowia(wtedy klatka jest cały czas napięta) i opuszczanie hantelek/sztangi do mostka, a może nawet lekko niżej. Śmiało mogę powiedzieć, że to był mój pierwszy trening klaty w życiu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

Trening 4 razy w tygodniu. Okres redukcji OCENA SUPLEMENTACJI

WHEY premium