SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Co myślicie o takim zestawieniu cel siła masa
rozpietki 15x na przemian z wyciskaniem Płasko cierzar max 6-5 powt 4serie takie łaczne
nastepne wyciskanie sztangielek skos 12x 3s
i rozpietki skos 12x 3s
Pozdro Dawid
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
moim zdaniem trening jest zły

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
wez uzasadnij, ja b ym sobie w sumie dodał jeszcze po jednej serji w 2 ostatnich cwicvzeniach ale piszczcie tylko prosze uzasadniac odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
buuuu...
przejżyj sobie posty o planach treningowych i poczytaj troche..

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1040
jw.. dublujesz nie potrzebnie cwiczenia... rozpietki na poczatku i na koncu ? nie do przyjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
TU masz bardzo fajny plan

https://www.sfd.pl/temat213251/

(((Tylko ja bym łączył plecy z tricepsem a klatke z bicepsem)))

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
no juh chyba nie musze uzasadniac...popatrz w podwieszonych i innych tematach gdzie inni uzytkownicy wklejaja swoje

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 656 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8427
j/w i nic dodać

http://www.pajacyk.pl/ <-- pajacyk
http://www.polskieserce.pl/ <-- polskie sztuczne serce

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=20727  <--- coś innego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a ja powiem tak - wywal te rozpiętki na samym początku w ogóle z planu i bedzie wszystko si

ale skoro to na siłe też ma być to raczej nie wychodź poza 10 powtórzeń dawaj tak 6-10 przedział

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
tak tylko pytam ostatnio robiłem
5s płaska prog 12,10,8,6,6
4s wyciskanie sztangielek na skosie po 10
4s rozpietki skos/ płaska na przemian chyba było 8 skos 10 plaska

terAZ MYSLE CO TU ZMIENIC MOZE LEPIEJ BEDZIE:
1.Wyciskanie sztangi na poziomie 12-10-8-8 (PROG)
2.Wyciskanie sztangielek na skosie kąt 30 stopni 4x10 (STALY ciężar)
3.Wyciskanie sztangi w skosie na szeroko kąt 45 stopni głowa do góry 4x10 (STALY ciężar)
4.Rozpiętki na poziomie 4x10 (STALY ciężar)
ZGAPIONE I CZY WARTO SPROBOWAC??
TAMTEN PIERWSZY PLAN BYM JECHAL NA DOBRYM CYKLU, DIETA ITD DAKL BYM RADE MOZE WARTO SPROBOWAC TE PIERWSZE 15 ROZPIETEK TO ZEBY JAKO WSTEPNE ZMECZENIE A 5-6 WTYCISKA TO NA SIŁE NIE WIEM ZRESZTA MOZE BY WAS TO ZDZIWIŁO ALE TAKIE KOMBINACJE NA MNIE B,DOBRZE DZIALAJA WIADOMO NA KAZDEGO Z CZASEM DZIALA CO INNEGO :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
jki masz staż że stosujesz serie łączone?

a ten drugi plan to wg mnie io jednywyciskanie za dużo

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o porady

Następny temat

CYKL NA MASE I SILE

WHEY premium