SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki Kubota i martwe panie, znawców tematu witamy w SPAMIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186973

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Beka z Pompka od zawsze na zawsze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
O tym, jak Traktor mało kiedyś nie wyhaczył bana za głupotę. Aj, gdyby Puma zbanował tego człowieka... https://www.sfd.pl/Piekło_na_święta_by_TRAKTOR-t458585.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Pamiętam ten temat, hehe. ;p
Z dzisiejszego pkt widzenia, wygląda on inaczej.

To były dobre czasy tego forum.
Adzik z Berym i Alucardem napierdzielali w spamie w TDP. Bery cały czas dogryzał Adzikowi, że "zostanie modkiem". No i proszę, proroctwo się spełniło. Szkoda, że nie ćwiczyłem, bez przerwy od tamtego czasu. Może umiałbym teraz poprawnie wykonać MC, albo siad. ;d

EDIT: Ktoś w ogóle oceni, te moje filmiki w dzienniku? Czy nie mam na co liczyć? :)

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-08-27 01:41:04

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja Ci mogę powiedzieć co o tym myślę, ale nie wiem czy tego chcesz

Traktor mega d****- kilka kont, bany na większość z nich, udawał że ma "przyjaciół", którzy pisali tak samo jako on Jaki świat byłby inny, gdyby wyhaczył bana...

Wku.rwił mnie, bo wczoraj zagroził mi banem w TdP- Thorop poprosił mnie na gg o ocenę treningu i podesłałem mu kilka splitów, co Traktor odebrał... bardzo "osobiście". Ig kaktusa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
k***A MAĆ. KTO DAŁ TRAKTOROWI MODA?


https://www.sfd.pl/Split__masa_do_oceny-t882659.html#post5


"planow nie oceniam,ktore jeden,czy drugi swiezak sobie wybiera.

cwiczyles wczesniej wg podzialu(split)? to powinines dokladnie wiedziec,co masz zrobic.


zamykam.
"

Typ zamknął temat i strzelił focha, bo osoba wzięła sobie PLAN ADZIKA, a nie kosiarki... Ja pyerdolę, to już zaczyna być przeginanie pały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Z downami nie ma co walczyć. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Bardzo bym chciał zobaczyć zdjęcia jego formy. Bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
https://www.sfd.pl/System_Weidera__Plansze__Super_JAKOŚĆ!-t879561.html


Ahjahahahhaha- kolejny raz zamknął bezpodstawnie temat. Ja pyerdolę, nie no serio to jest już przegięcie...

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-08-27 14:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
hahahaha przeczytałem wtki od deski do deski. TTraktor oprócz fbw świata nie widzi, jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to taki, że musiał być zamrożony w innym przypadku jest to skrajny idiotyzm i nawiedzenie bo nic nie tłumaczy takiego zachowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Oprócz 5x5... Fbw na zakresach 15 powtórzeń to zło...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Proszę o dobrą rozpiskę na masę .

WHEY premium