SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki Kubota i martwe panie, znawców tematu witamy w SPAMIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187494

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A skoro już Cię męczę- Rafał, co myślisz o składance PP/Jerk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antos098
przestań się gorączkować. Możesz robić na skosie.

Darek - do połowy.


Hahaha :D
Jaja sobie robię misiaczku :*

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ale w jakim kontekście Darek mam się wypowiedzieć?? generalnie bardzo dobra, bo wybicie na nożyce przyswaja Ci ruch, a po uprzednim push pressie już lekko noga jest sfatygowana, więc musi się wzmocnić, obręcz barkowa również, tylko nie licz na to, że będziesz miał równe ciężary dla PP i Jerka do tego musisz dojść i jeśli chcesz się tak bawić to ogranicz sobie ciężary dla tej składanki, plusem będzie to, że w skali tygodnia będziesz miał mocniej zregenerowane trice, które mógłbyś poświęcić ławie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
http://www.catalystathletics.com/exercises/exercise.php?exerciseID=193

Powoli myślę nad tym, żeby się zacząć uczyć Jerka. Nie za bardzo mam go gdzie dać (a prędzej się zes.ram niż wytrzymam 2 treningi dziennie), więc pomyślałem o tym, czy nie dołożyć pełnego ruchu do PP- przynajmniej od razu po deloadzie, gdzie jest jeszcze lekko. (Chociaż pod koniec siłówki bez problemu wszedł mi pełen podrzut x 3 na 95 kg).

W ogóle widzę, że muszę sobie przeładować plan ćwiczeniami uzupełniającymi, które odpuszczę sobie całkowicie w okolicach połowy mikrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kombinujesz ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej przystojniaki, teskniliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ah, curva jutro nogi robię, po dzisiejszym treningu grzbietu...no cóż, ale w pon nie dam rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twardziel!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak się złamiesz w pół Antos i zostaniesz inwalidą, to nie omieszkaj napisać :D

Ja tęskniłem pysiu :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Venc - nic z tych rzeczy, docurvię solidnie jak Bóg przykazał.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Proszę o dobrą rozpiskę na masę .

WHEY premium