SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki Kubota i martwe panie, znawców tematu witamy w SPAMIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187041

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie poważne, szczegolnie do huberta ale inne wypowiedzi znafcuf mil widziane

trenowanie przedramion raz w tyg fest wystarczy czy np jak teraz robie po treningu pleców i barków z bicem?

uroslo mi 2,5cm w 2-3 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Spotkałem się z opinią że szybkie ruchy są na rzeźbę.Opinia byłego kulturysty ze stażem grubo ponad 20 lat......

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ło ja cież pjerdzielesz

ven zjem se wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Davidooo
Imho, mniejsze partie, warto katować więcej, niż raz na tydzień. Bo jednak szybciej się regenerują takie bicki, przedramiona, czy łydki. Niż nogi, czy plecy.

Ronie220
A ten kulturysta, chociaż dobrze wyglądał?
Bo jeżeli tak, to można taką drobnostkę wybaczyć. xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale zauwaz ze przedramie jest uzywane na co dizen jak lydki, i tez pracuje przy praktycznie wiekszosci cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Idąc tym tropem, FBW, naprawdę byłoby najlepszym treningiem na świecie. ;D

Jak czegoś nie skatujesz nie urośnie. Nie masz problemu, z chwytem na kolejnym trenie, który robisz po przedramionach, możesz spokojnie dowalić dodatkowe ćwiczenie(nia), na przedramiona.

Polecam nawijanie sznurka, na rurkę. :P

Ja na razie, mam odpuszczone przedramiona i to chyba błąd. Tylko nie wiem, gdzie je wyebać. :/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siła chwytu dobra, 195 w seri ciaglem gołymi rękoma, nawijanie na rurke robilem ostatnio,- mega!

tak to robie:

po tr pleców; SS uginanie nadgarstków pod+nad 3-4 serie po wsumie max powt

po tr barków i bica; młotki, uginanie nachwytem, + SS uginanie nadgarstków + siła chwytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
2 treny starczą. Najwyżej, dorzuć jeszcze serii, jak Ci mało, albo jakieś kolejne ćwiczenie do aktualnych trenów. Np. Sandowa, czy coś.

Chociaż Ty już jesteś zaawansowany w miarę, powinieneś wyczuć, czy trzeba coś jeszcze doyebać. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narazie zostawie jak jest, skoro idzie do przodu, potem sie bedzie myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No zdecydowanie. Skoro idzie, to po co zmieniać. Ja lecę pod sitko i zjeść jakiś po treningowy porządny. Potem zajrzę jeszcze. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Proszę o dobrą rozpiskę na masę .

WHEY premium