SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy rzeźba?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71
Witam,

Ćwicze od około 9 miesięcy... jestem w trakcie drugiego cyklu kreatyny. Od początku marca przybrałem 5kg. Teraz waże 75kg przy wzroście około 177cm, na klate wyciskam 85kg. I szczerze mówiąc nie wiem jak dalej ma wyglądać mój trening... dalej jechać mase? A kiedy przyjdzie czas na rzeźbe?

Tylko prosze nie wklejajcie mi linków do działu dieta, trening, suplementy - chodzi mi o to żebyście poradzili co dalej powinienem robić.

pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Witam.Wydaj mi się ,że jeśli już ćwiczysz jakiś czas to powinnieś wiedzieć przy jakim cieżarze ciała czujesz się najlepiej i uważasz, że trza zacząć rzeźbę. Ciekawe skąd ja mam wiedzieć czy masz już zacząć rzeźbę , musiałbyś zdjęcieć swoje wrzucić.Podałeś tylko wagę ważne sa również reszta wymiarów biceps,pas,nogi, itp..Pozdr.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71
17 lat, biceps - 35, klata - 100, pas - 87, łydka - 42, udo - 52...

No wiem, zdjęcie bardzo by sie przydało, ale niestety nie posiadam... jak skombinuje, to wrzuce fote...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
nie rzezbilbym sie na twoim miejscu lepiej (wedlug mnie ) trening silowy zaczac jechac nim przez 6-8 tygodni pozniej regeneracja i dopiero wtedy zastanowic sie nad rzezba 9 ... a po za tym patrzac na twoje wymiary to na rzezbe za wczesnije musisz miec z czego zrzucic zeby sie rzezbic

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Prawie tak jak ja wygladasz minimalnie lepszy jestem hehe i uda mam duzo wieksze Mase rob caly czas w pasie masz tyle co ja, wiec dodaj aeroby do treningu i jazda rzezbic sie zacznij jak zobaczysz ze juz masz wymiary takei jakie bys chcial i wtedy zacznij rzezbic, wymiary sie zmniejsza ale jak zapodasz sobie pozneij dietke low carb to bedzie rosla sucha masa miesniowa Wkleil bym linki ale skoro nie chcesz... Jak na razie to masa masa i jeszcze raz masa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Sam decydujesz czy chcesz sie juz rzezbic czy nie. Nikt za Ciebie tej decyzji nie podejmie.
Ale jak chcesz uslyszec zdanie innych to wedlug mnie masz za malo masy miesniowej aby robic rzezbe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
Ale w pasie ma sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Mam 19 lat, 136 cm wzrostu i ważę 85 kg, chodzę na siłke już 3 lata i cały czas jestem na masie. Chciałbym się zacząć rzeźbić czy przy tym wzroście i wadze już mógłbym robić rzeźbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Żart? Gdzieś Ty ten temat wykopał?
Nowy temat i ankieta jak szukasz pomocy.

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM !!!

Następny temat

ćwiczenia na: mięśnie pośladków i biodra

WHEY premium