SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy przychodzi koniec?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
granice psychiczne - zaczneisz je kiedyś docenaić.
Franice wytrzymałosci, checi, mozliwosci genetycznych organizmu, mozliwosci przyswajania pokarmu, i wiele innych czynników, których jest tak wiele ze po czasie wnioski nasuwają sie same.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Zaczalem je doceniac w momencie, gdy nie moglem przekroczyc 100kg. Po jakims czasie mi sie udalo a potem wyniki szly naprawde szybko. Tak jest do dzis...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Nie ma granic tylko, że z czasem przyrosty są coraz mniejsze więc tak czy siak mozesz "rosnac w nieskonczonosc" ale prawa zycia organizmu ludzkiego nie pozwola Ci miec XX w łapie bo poprostu nie.
Najwazniejsze są bariery psychiczne, nie mozna sie nastawiac zle (wlasnie ostatnio sam sie zle nastawilem, ale ja chce poprostu szybciej urosnąć)

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ciekawa dyskusja zdania widze są podzielone i o to chodzi kazdy ma prawo do swojego zdania i do swoich pogladów i powinien ich bronic za wszelką cenę.Jednak z tego co przeczytałem to ten co sięga po koks to w wazych oczach jest nic nie warty bo sięgnoł po doping a przeciesz to sprawa indywidualna nikt go nie zmuszał i nikt was nie zmusza zebyście po niego sięgali.Kazdy kto siga po doping jest świadomy konsekfencji swojej decyzji poniewaz zawsze istnieje ryzyko ze coś po drodze moze się nieudać ingerowanie w układ hormonalny moze mieć różne skutki.Jezeli chodzi o granice jaka wyznacza nasz organiz to niemozna rosnąc w nieskonczoność i właśnie wtedy podejmuje się decyzje jednym wystarcza to co osiagneli i szlifują swoja sylwetke a ci drudzy po zastanowieniu sięgają po doping bo maja inne pryjorytety,kazdy z nas jest inny i kazdy powinien w tej kwestji podjąc decyzje samodzielnie bez zapatrywania się na kogokolwiek bo jezeli podejmuje się decyzje która na danym etapie zycia wydaje się być dobra to nikt inny nie powinien mieć nic do tego!!!!Moje zdanie na temat dopingu!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
macie ten przelicznik http://www.hypertrophy-specific.com/maximum-size-calculator.html tak sie zająłem szukaniem ze nie w tym dziale linka wkleilem

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
a wlasnie odnosnie niego to mi wyszlo ze jestem wlasnie jakos bardzo blisko tej granicy ^^

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
"temat został odczytany 666 razy"

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
FU sugerujesz cos? Moze to oznacza niebianskie przyrosty?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
To tylko cyfra jak kazda inna ludzie nie badzmy przesądni ja bynajmniej nie wieze w przesądy!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
mysle ze to znak z niebios
ze jutro bedzie sroda
a pojutrze czwartek

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bic + tric

Następny temat

Kontuzja !!!!!!

WHEY premium