SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy przychodzi koniec?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
techno_boy nie doczytales co napisał krzych. Jeśli przyrosty zmniejszaja sie dwukrotnie to 1rok - 2mm nastepny 1mm nastepny 0,5mm czyli w 5 lat nawet do 0,5cm sie nie zbliżysz :D

Zmieniony przez - krzyk90 w dniu 2006-12-11 15:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
a ja tu przyznaje ewidentnie racje Wodynowi ;) Lepiej byc mlodym...co prawda nie z takim bicepsem jakim sie chce..ale przedewszystkim ZDROWYM !! a nie rozklekotana watroba itp.. od tych wszystkich syfow i smieci ludziom sie w glowach poprzewracalo.. jesli np moj max mialby wynosic 42 cm ..to sie tym nie przejmuje, gdyz mozna jeszcze robic wytrzymalosc miesnia.. a nie tylko jego obwod... mozna tam sie ladowac oma czy meta jasne to nie jest zabronione i isc pokazywac jaki to ze mnie kozak...jesli to ma byc sposob dowartsciowania dla ludzi z kompleksami to no comment...

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 147
pokazcie ten przlicznik
chetnie bym sobie obliczyl i sprawdzil czy tak bedzie w rzeczywistosci :)

.. chociaz moze lepiej nie wiedziec bo potem sie zatrzymam na takim poziomie i dalej nie pojdzie
albo bede sie wnerwial ze mialo dojsc do ilus a nie dochodzi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
uahahhahahhaha
Krzych podal jakis wziety z glowy przelicznik ktory ma pokazywac zasade
ze z kazdym kolejnym krokiem jest coraz ciezej
to nie znaczy ze w pierwszym roku mozna zrobic 10 cm a w drugim 5
chodzi o to ze po 5 latach treningow przyrosty nie beda spektakularne chocbyscie sie zesrali i niektorzy moga uznac to za koniec mozliwosci co prawda nie jest
izi (:

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Powiedzmy, ze po 5 latach wyciskam 150kg i nie moge wiecej przy wadze 70kg. Spotkaliscie sie z czyms takim, by ktos kompletnie sie wypalil i w zaden sposob nie potrafil zwiekszyc sily?
Gdzies musi byc ten limit, takimi chyba sa rekordy swiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
tak limit jest, glownym limitem jest grawitacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Co masz na mysli? Rozwin swoja mysl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
nigdy nie bylem dobry z fizyki wiec nie opisze ci tego w sposob fizyczny.
ale wydaje mi sie ze kazda masa ma swoj okreslony limit sily, i im jest wieksza tymbardziej moze przeciwstawic sie sile ciazenia(nie chodzi mi tu o skocznosc itp, bo wynikalo by z tego ze wazac powiedzmy 500kg latalibysmy ) wiec gdy osiagniemy max swoich mozliwosci, dalszy wzrost moze spowodowac tylko zwiekszenie masy ciala - choc to i to ma swoje granice.
ot takie moje filozofowanie

Zmieniony przez - turliś w dniu 2006-12-11 19:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nazywa sie to set point, wtedy musisz kombinować jak go przekroczyć, czasem po prostu nie dajesz rady lub ci sie nei chce - jak mnie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
turlis ciekawe... sog dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bic + tric

Następny temat

Kontuzja !!!!!!

WHEY premium