SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy przychodzi koniec?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Najlepsze sa te o koncu swiata. Ciekawe jaka data bedzie po 2012...
Wracajac do tematu to po prostu nie zakceptuje dopingu jako droge rozwoju. Nie jestem profesjonalista bym musial siegac do takich srodkow. Chociaz z drugiej strony o odzywkach tez tak mowilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
troche z mojej historii - mianowicie :
pierwsze trzy lata bez towau,po dwoh i pol juz zaczalem odczowac zastoj(93kg)nastepna
nastepne 4 lata saa,rozmyslnie z dobrym ukierunkowaniem -zrodla zagraniczne(117) przez ostatni rok stagnacja
nastepne 3 lata gh i insulina (125) bylo pieknie
nastepnie igf1 131 - meczaca sprawa

robilem wszystko z pelnym nastawieniem w zwiazku z zawodami i tylko zawodami - obecnie jest sporo suplementow ktore spotegowaly by ten efekt i wykrocilo te okresy ale chwilowo odpuscilem - poczekam na lepsze wynalazki z chin po olimpiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
future - masz moze jakies aktualne fotki swojej formy ?
pamietam sesje, jak jakas baba Cie pomalowala farbkami , robilo to ogromne wrazenie (chyba ze pomylilem zawodnika ), ale to juz bylo pare ladnych miesiecy temu i ciekawi mnie aktualny stan
pozdro

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
future Ty przygotowujesz sie na zawody wiec uzasadnione jest takie postepowanie. W moim przypadku nie widze takiej koniecznosci. Chyba, ze mi kompletnie odbije. Nie dostane sie na prawo i zostane silaczem(?!). Nie... ja chce na prawo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ee stary
bedziesz kul kul i jeszcze raz kul
a na frustracje bedziesz klul klul i jeszcze raz klul

juz za miesiac sesja, cos czuje ze mimowolna redukcja wagi wleci

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
haha, dalbym soga ale juz nie wejdzie...
W kazdym razie bede robil jedno z dwoch.
Pytanie retoryczne-dlaczego kazdy student uczy sie dopiero na sesje?
Nie bede mial partnera treningowego w styczniu przez to:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
fotki - nie ma sie czym chwalic,moze w lutym bedzie lepiej
na dzien dzisiejszy 110 ale nie daze juz do przesady,taka amatorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
W moim przypadku ''koniec'' przychodzi zawsze kiedy obrzydnie mi wpychanie w siebie jedzenia. To u mnie główna, jak do tej pory przyczyna braku dalszych postępów w określonym czasie, głównie w budowaniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
wpychanie jedzenia,towarzyszylo mi przez wiekszosc tych lat-chodzi o ostatni posilek,najczsciej suchy malo soczysty trwalo to od 20 nawet do 45 minut,matka,dziewczyna zawsze twierdzla ze podobnie do tuczenia gesi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
bo to racja.
ja olewam wpychanie w siebie jedzenia - nie jest to tego warte w moim mniemaniu.
ostatni tuńczyk ponad rok temu, jadłem go koło 40 minut codziennie na kolację, ******lę to serdecznie obecnie z takim samym skutkiem w formie sportowej zresztą, a nawet moze nieco lepiej.
Obecnie również nie wytrzymuję tak dobrze cieżkich treningów - 3 sesje w tygodniu dają w kość wystarczająco mocno, po 6 tygodnaich juz domagam sie lekkiej przerwy .
Główne czynniki mojego set-pointu.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bic + tric

Następny temat

Kontuzja !!!!!!

WHEY premium