SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy przychodzi koniec?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Z tym wyciagiem git, nie ?

Ja wczoraj wyszedlem na silke ide, ide i jakos mnie wzielo by zawrocic bo musze jeszcze jeden dzien pojesc... nawcinalem sie tluszczu i dzisiaj elegancko poszlo, hehe ..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
bo człowiek wie kiedy powinien a kiedy nie pojawiac sie na siłowni..
wyciąg dolny jednorącz odkryłem jakieś 2 lata temu, zawsze świetnie czuję plecy, lepiej niż oburącz.I ładuję jednorącz 60% cieżaru jakim daję oburącz więc spoko.Wolę niz wiosłować sztangielką.
mało kto , w zasadzie nikt u mnie tego w ten sposób nie robi.
dziwne.
oburacz nie poczuje takiego napiecia przy negatywnej fazie tego cwiczenia.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja na forum od poczatku walkuje wszystkim jakie to cud cwiczenie, niestety niektorzy nawet sobie nie chca wyobrazic...

Napisalem nawet cholernie dlugi artykul by pokazac jakie wioslowania sa the best...
https://www.sfd.pl/temat281827/

"Niestety" ciezary na wyciagu skonczyly mi sie dawno temu...
Nawet na polsztange nie za bardzo wchodzi ciezar..

Jestem skazany na smith-maszyne....
A ostatnio tylko ciagi robie od 2 miesiecy i cale plery rosna, hehe...


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-16 01:28:04

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Tez tak macie, ze jak najpierw zrobicie martwy ciag na maksa to potem nie macie juz energii na reszte? To znaczy przy przyciaganiu linki wyciagu dolnego jednoracz nie czuje mocy. Tak jakbym podnosil nie wiadomo ile. SZczegolnie odczuwam to przy poczatku cwiczenia, jak juz zaczne to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
MC jest najcięzszym cwiczeniem wiec powinno się je wykonywać na poczatku treningu.To tak jak z klatką nie wykonujesz płaskiej na samym koncu wyjatkiem jest trening ze wstepnym zmeczeniem mięsni.

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Dobrze to wyjasniles! Musze zabrac sie za troche mniejsze ciezary, zeby jakos chwyt podciagnac, bo strasznie odchodzi od reszty. Jutro robie plecy i sprobuje. Moze bede mial pozniej wiecej mocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
https://www.sfd.pl/temat304336/

Czytales calosc?

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-16 12:08:41

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja się zabieram za wiosłowania sztangielką, dokupiłem trochę złomu i muszę dogonić Wodyna, bo mi wszedł na ambicję

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Na ambicja jest najlepszą motywacją!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wystarczy mniej powtorzen robic w najciezszej seri... Nie szarpac sie w regresji ... Wiedziec kiedy zrobic sobie wolne...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-16 15:39:21

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bic + tric

Następny temat

Kontuzja !!!!!!

WHEY premium