SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate Tradycyjne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
poqiedzcie mi tylko czym sie różni karate tradycyjne od karate szotokan o nie rozumiem was przecierz to to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
ja trenuje karate tradycyjne od 1,5 roku i tak mnie wciągnęło że stwierdziłam iż przyszedł czas na trochę teorii i historii tej sztuki walki więc zaczęłam szukać w Internecie różnych stron o karate tradycyjnym i znalazłam to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
Odpowiadając na pytanie Edelvi - czym dla mnie jest karate? To przede wszystkim jest moja pasja. Czuje ogromną przyjemnośc i satysfakcję, gdy je trenuję. Wiem wtedy że robię coś pożytecznego dla mojego ciała i ducha. Zamiast siedzieć pzed telewizorem rozwijam się. No i to wciąga niesamowicie... zwłaszcza dla mnie osobiście kata :) Pozdrawiam wszystkich ćwiczących ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Cześc.

Po przeczytaniu tych kilkuset stron o KT, po raz kolejny wściekałem się, że u mnie w mieście nie ma ani shotokanu ani tradycyjnego. I tak, ot wszedłem na google - i jest, kurcze od niedawna jest! Tak więc od września chodzę.

Pozdrawiam wszystkich trenujących tradycyjne odmiany karate.

Ps. Jakbyście mogli, to proszę o wyjaśnienie - ile w końcujest tych tradycyjnych styli karate? Rozumiem, że w Polsce jest Shotokan, które nieco pod te kategorie podpada (cho azjaci toczą pianę na takie pomówienia), i coś co nazywa sie tradycyjnym, co w sumie jest zbliżone w formie do shotokanu (poprawcie mnie, jeśli błądzę). A co z np goju-ryu? To już nie jest tradycja?

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
moze i karate jest fajne ale po jakiego grzyba miałabym chodzic na lekcje na których jest tylko jakies jąąąąąą.....aaaaaaa i wyginanie grabami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 822
Wiem, Cavior mnie zabije za odświeżanie tematu sprzed dwóch lat, ale nie mogłam się powstrzymać.
Dzisiaj mija dokładnie rok od kiedy zaczęłam trenować karate.
Muszę przyznać, że ten rok dużo mi dał. Przede wszystkim poprawiłam swoją sprawność (co było jednym z głównych celów) i wreszcie znalazłam swoją pasję. Rozumiem, że może karate tradycyjne nie jest za skuteczne, ale ja to lubię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Chcesz tydzień wolnego od forum, by mieć czas poczytać podręcznik do archeologii? Da się załatwić

A próbowałaś Ty czegoś poza KT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 822
Nie próbowałam czegoś innego, bo prawdę mówiąc nie mam takiej możliwości. U mnie jest tylko karate tradycyjne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
nie startuje w lidze ale trenuje z medalistami mistrzost europy :) jak mi ktos patrzac na nich powie ze kt jest nie skuteczne .... XD

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Idź potrenować z Thaiami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stare porachunki...

Następny temat

Minotauro w Polsce...

WHEY premium