SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate Tradycyjne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 567
co do moich ytpow to narazie sprawdzaja mi sie tylko pierwsze miejsca (Marta Niewczas i Paweł Janusz)
wyniki po III edycji (final przypominam w Sopocie)

mężczyzni:
- Paweł Janusz – MKS „Spartakus” Niepołomice - 22 pkt.
- Marcin Kotas – SKS „Nidan” Zielona Góra - 20 pkt.
- Daniel Iwanek – Lubelski KKT - 17 pkt.
- Piotr Kulczyński – AKK Łódź - 16 pkt.
- Łukasz Radwański – Kluczborski KK - 9 pkt.
- Bartosz Chyrek – KK Gdynia - 8 pkt.
- Łukasz Wójcik – Kluczborski KK - 6 pkt.

kobiety:
- Marta Niewczas – KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego - 30 pkt.
- Anna Kulczyńska – AKK Łódź - 23 pkt.
- Agnieszka Freda – TS „Sokół-Syguła” Aleksandrów Łódzki - 16 pkt.
- Karolina Kotala – KKS „Kachi” Łódź - 15 pkt.
- Beata Maciejewska – Lubelski KKT - 10 pkt.
- Aneta Fiebig – SKS „Nidan” Zielona Góra - 9 pkt.
- Barbara Marciniak – Lubelski KKT - 8 pkt.

u kobiet juz chyba wiadomo kto wygra, u panow zapowiada sie emocjonujaca koncowka , o dwa pierwsze miejsca (chyba tyle premiowanych jest startem w pucharze europy - nie wiem napewno) walcza : P.Janusz, M. Kotas, D.Iwanek i P.Kulczynski

Kontynuując tradycję...
---
In The Land Of The Blind, The One-Eyed Man Is King.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1779
Siemakno chłopaki dawno tu niezaglądałem no ale co tam czas znowu zaczac w każdym razie dwie info od 28 czerwca do 3 lipca w sanoku (umnie:) ) jest obozik szkoleniowy 200 zł na łepka z tego co mi wiadomo co do senseyów to niewiem kto bedzie wiem ze ma być ich dwóch albo trzech i wiem jeszcze ze napewno zjawi sie unas jasło i przemyśl (daje tak ogólnie informacje)a to drugie to nie info a pytanie czy jedziecie w sierpniu do opola na szkolenie ma być Kwieciński i ktoś jeszcze tylko wyleciało mi z głowy z tego co ja wiem to 200 zł dlatego pytam czy sie wybieracie????

jeśli boli to dobrze!!! Znaczy ze żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1779
A i może kogoś to zainteresuje z moich regionów kwieciński obiecał nam oficjalną sekcje to znaczy zarejestrowanie naszej sekcji mniewięcej w połowie wakacji

jeśli boli to dobrze!!! Znaczy ze żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kwicienski to jest go[c ma 5 dan !!! ile walk juz ywgraB na ringu bo slyszalem,ze ma za***isty lewy prosty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż mylisz się do-droga - sensei Kwieciński ma 6 DAN. Czy ma "za***isty" lewy prosty? Nie wiem, ale mogę przypuszczać, że napewno nienajgorszy. Ile walk stoczył w ringu? Z tego co mi wiadomo nie miał on przyjemności walczyć w ringu (u nas walczy się na tatami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 567
o witaj sanckim dawno cie nie widizalem na forum...

Wolfi_SH-> w profilu widze Sanok, wiec woj. podkarpackie, wiec podobnie jak Rzeszow, ale na ostatnim seminarium z W.Kwiceinskim nikogo od was nie bylo, podobnie jak na WLKT - staracie sie o zrzeszenie w PZKT? kto u was prowadzi?

Kontynuując tradycję...
---
In The Land Of The Blind, The One-Eyed Man Is King.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1779
No wiem wiem ale jakos niewyszło w każdym razie teraz sanok a potem sopot a nie opole przeraszam za bład w każdym razie unas bedzie mozliwosc zdawania jesli kogoś to intersuje a nie byliśmy bo księzulo mił kilka egzorcyzmów( ezorcysta jeden ) ( i kilka panienek na lewo:D)

jeśli boli to dobrze!!! Znaczy ze żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1779
no więc prowadzi nas ksiądz Ryszard Pelc zaniedługo zdaje na 1 dan. Kwieciński był u nas w zimie i prowadził trening obiecał nam sekcje i dlatego sie ozywiamy bo ryszek był zajety troszke ale juz mu przechodzi a kwieciński to jego dobry kumpel bo gdzieś go szkolił ponoc jakis czasKsiądz byłw róznych parafiach w całej polsce tak ze nazbierał sobie znajomych

jeśli boli to dobrze!!! Znaczy ze żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1779
a i juz sobie przypomniałem o ile sie nie myle to w sopocie razem z Kwiecińskim ma być Niszijama(Miszijama) jakos tak :D niepamietam czy m czy n i jak to sie pisze ale w kazdym razie on:DPozdro i niech moc będzie z wami a i jeszcze coś moze sie to wam przyda stronka na której są filmiki wszystkich kata a ta druga to są opisy większości kata

http://www.karate-oberhausen.de/Download.htm  - a tu kata do ściągnięcia

http://www.karateskifargentina.com.ar/kata_general.htm  - na samym dole strony sa kata jakie wymagane na jaki pas no i przedstawienie tych katya jak je wykonywać

jeśli boli to dobrze!!! Znaczy ze żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mate0 - ano dość dawno nie zaglądałem.
Wolfi - w Sopocie sensei Nishiamy nie będzie, bo na Gasshuku go nie zapraszają, ale będzie Avi Rokah i Gomez (załuję ze nie jadę) i ktoś jeszcze. Sense Nishiama był w Zamościu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stare porachunki...

Następny temat

Minotauro w Polsce...

WHEY premium