SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate Tradycyjne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 797
a czy cos takiego jak łączenie bunkai z poszczególnych kata w jedną akcje czyli część bunkai z tego kata w połączeniu z częścią bunkai z tamtego? czy coś takiego mieści się w waszym pojęciu czy raczej tego nie praktykujecie i ogólnie nie macie większej wiedzy na ten temat?

co z tą kumiwazą praktykujecie to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Co to jest kumiwaza?
Może być, że robimy, ale nie kojażę tej nazwy

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 797
jedna osoba robi kata a dwie inne ładują w niego z całej siły ściśle określonymi atakami bądz obroną w zależności od tego co akuratnie znajduje sie w kata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972

Nie, nie robimy tego raczej

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 567
no i wczoraj zakonczyly sie XV mistrzostwa polski...
nie mam zbyt sily napisac co nieco bo wrocilismy do domciu ok 3:00 wiec troche mi sie chce spac... no ale jeszcze klika godzin i sie klade....

no wiec chcialbym pogratulowac chlopakom z Zamoscia - druzynowe kata the best... no i enbu (kuźmierz / urbaniak)

jesli chodzi o moja ekipe to... w kata druznowym w ktorym startowalismy... no nie poszlo za dobrze - jedynie pierwsza osemka... no ale liczy sie fakt ze wogole wystartowalismy ..,. jesli chodzi o ind. to chlopaki wypadli jak wypadli - no coz pierwszy rok w seniorach....

jesli chodzi o wszystkie wyniki to napewno niedlugo na karate.pl sie znajda...

do wszystkich KT > kto byl? jak sie podobalo? cos o zawodach? itd. itp.

Kontynuując tradycję...
---
In The Land Of The Blind, The One-Eyed Man Is King.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Primo: mate0, wybacz ale to ty byles ten taki... nieduży chłopiec co w prowadził kata rzeszowa? ile masz lat?
Secondo: Owszem kata Zamościa było bardzo dobrze zrobione, zwłaszcze niezwykle efektowny bunkai. Nie będę komentował występu aktualnym mistrzów polski w tej konkurencji zarówno wśróg kobiet bo mi nie wypada nic mówic o błędach w basaisho, czy wspanialych i dynamicznych maegeri w sochin. Indywidualnie... moglo być lepij dla pruszkowa (heh...)
Wielkie gratulacje dla kolegi Skwarka. Był w doskonalem formie. Żbiku wesoły tez fajnie powalczył. Sedziowanie? no comments.
Nasz team w kumite zdobyłbrąz, rozwalili w pierwszej rundzie AKK w podstawowym skadzie (KArwacki, Kulczyński i... no ten trzeci ). Wrażenie ogólnie pozytywne.
A tak z innj mańki nie podoba mi się system walk minutowych bez dogrywek. To za mało. No i troche irytujące było wołanie doktora to prawie kazej akcji. No ale bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 783
napiszcie coś więcej, bo u nas w klubie jakoś cisza- może dlatego, że nie wszystko poszło tak jak miało być- może zwróciliście uwagę na lubelską ekipę i możecie mi cos na ten temat powiedzieć? Oczywiście gratulacje dla wszystkich uczestników.

>>Powiedział- ...walcz, może nie wygrasz, ale nie walcząc utracisz siebie...<<
>>Wstając do góry nie pomyl strony...(do LZKT)<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171
Bardzo zaluje, ale nie bylem na tych mistrzostwach polski- chyba pierwszy raz od jakis 4 lat. Zakwalifikowalem sie do zawodow- ale nie moglem pojechac. I tak pewnie nic bym nie osiagnal. Kurcze im dluzej cwicze tym widze ze jestem coraz gorszy.Karate jest dla mnie wszystkim. Zyje od treningu do treningu. Wcale nie ograniczam karate do zawodow- i nie jest to najwazniejsze ale czasem fajnie by bylo pojechac na jakies zawody i wrocic z medalem- niestety nigdy mi sie to nie udalo, mimo ze naprawde ciezko trenuje po 5 razy w tyg. i nie moge. Nie wiem na czym to polega moze kiedys mi sie uda... A jak wasze wrazenia co do Zawodow?
Bylo wielu moich kumpli i poziom podobno byl bardzo wysoki- ladne czyste, przemyslane walki. Pozdrawiam

/ ---|-
/--/---/ -|----
_/ \ --|-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 783
Nie będę zaczynać nowego tematu, ale teraz trochę z innej beczki- wybieracie się może w sobotę na pierwszą ligę do Lublina?

>>Powiedział- ...walcz, może nie wygrasz, ale nie walcząc utracisz siebie...<<
>>Wstając do góry nie pomyl strony...(do LZKT)<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 567
Ja osobiscie do Lublina sie nie wybieram, ale z klubu jedzie oczywiscie sen. Marta Niewczas i Ewa Kusak (bedzie walczyc o dzika karte...)

ciekawe jak w tym roku wypadnie PLKT, u mezczyzn ja stawialbym wysoko Pawla Janusza... ale nie wiem, moze Lukasz Wojcik...

mam pomysl, przed pierwszym turniejem kadzy karate tradycyjniak niech obstawi kogo wsord kobiet i mezczyzn widzialby na pierwszy 3 miejscach w calej edycji 2004... (zobacze jak to sie przyjmie)

Kontynuując tradycję...
---
In The Land Of The Blind, The One-Eyed Man Is King.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stare porachunki...

Następny temat

Minotauro w Polsce...

WHEY premium