SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kajmel-DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ale one mierzą bez tego Tu nie ma nagonki na szczupłe dziewczyny, ale są tu osoby które chcą czegoś więcej. Nawet niektóre modelki na zdjęciach mają ok, szczupłe ciało i wiszące poślady, falbanki na ramionach, zwane również skrzydełkami. A my tego nie chcemy. Ciało ma być szczupłe i jędrne. A co do szykanowania "hopekgalopek" - poczytaj to przy odrobinie szczęścia i otwarcia na coś więcej niż wiedza z pani domu zrozumiesz dlaczego... To logiczna konsekwencja tego, że taki wysiłek rozciągany nawet do wielu godzin dziennie nie przynosi zadowalających efektów. Popatrz na dzienniki dziewczyn, które na codzien pracują prowadząc zajęcia fitness. Jak wyglądały machając same fitnessy a jak wyglądają po wejściu tu.


I piszesz że nie chcesz zwiększać ciężarów na siłowni... extra Co zrobisz jak już mięśnie przyzwyczają się do tego wysiłku? Rzucisz siłownię jako niedziałającą akurat w Twoim przypadku ogłaszając wszem i wobec, że trenio na siłce nie przynosi spektakularnych efektów?

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-03-19 12:12:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
Kajmel - tutaj standardem są regularne wypiski z treningów, diety i pomiarów. więc jak się efekty przedstawiają przed i po odwadnianiu - można spokojnie znaleźć w tabelkach. zwiększanie ciężarów dziwne i nie kobiece? a jak chcesz inaczej ćwiczyć - skoro mięśnie po jakimś czasie się adaptują.
nie myl tego forum - z forum - tu są magiczne efekty na odchudzanie w 3 tyg. oczywiście na Twoich warunkach. to jest forum sportowe. część osób się redukuję. część osób ma cele sportowe, więc trenuje i dietuje, tak żeby je osiągnąć. sport, a rekreacja dla przyjemności/schudnięcia - to zupełnie inna bajka. a Ty ciągle mieszasz sport z rekreacją, odchudzanie z celem uzyskania sportowej sylwetki/siły potrzebnej w danej dyscyplinie - czego na fitnessach się nie uzyska.
nie każdemu musi pasować promowany tutaj styl życia, nie każdy musi odnajdywać się w sporcie - a sport to zwykle ciężka orka i walka o każdą sekundę, tudzież o każdy kilogram na sztandze - tu nie ma miejsca na kobiece/nie kobiece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 558 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22950
No i hopki-galopki działają kiedy się jest młodym. Kiedy miałam 22-23 lata też z łatwością utrzymywałam szczupłe ciało przy aerobach żywiąc się pizzą i piwem. Po kilku latach takiego trybu organizm sukcesywnie zaczął przybierać kg mimo aerobów które już nie pomogły..

http://www.sfd.pl/Meybee_/_Road_to_be_Iron-t804665.html

Cycling macht frei!
02 Orlen Marathon: 05:13:47
35 Maraton Warszawski: 05:26:29
32 Maraton Warszawski: 05:58:52
Half Ironman: SOON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Przeczytałam gdzieś tu 'co z tego, że się przy nich pocisz, weź koc nastaw kaloryfer i wyjdzie na to samo'... No chyba nie bardzo.
Właśnie, ze bardzo - ciało przyzwyczaja się do wysiłku i po pewnym czasie wysiłek nie jest tak naprawdę dla organizmu wysiłkiem, tylko codziennością. Dlatego też tak pilnujemy progresu i dlatego w pewnym momencie pojawiają się zastoje - ciało dostosowało się do wysiłku czy ilości jedzenia.
A przeczytałaś całą resztę o tym "kaloryferze"? To powinnaś wiedzieć dlaczego użyto takiego argumentu - pocenie się to nie jest wyznacznik wysiłku.


Większość dziewczyn traktuje fitnesy jak super ciężki trening. A przecież to forma aero jest i ta "nagonka" wynika stąd, ze jędrnego tyłka na fitnesach się nie dorobisz.
Schudniesz oczywiście bo to jest forma ruchu. W tym miejscu podstawą jest jednak trening siłowy (oczywiście dieta i aero ale jako dodatek). Dodatkowo zazwyczaj dziewczyny, które tak uwielbiają te fitnesy (nie piszę, że wszystkie ) nie umieją zrobić poprawnie zwykłego przysiadu. Takie hopki galopki i to jeszcze z kiepską techniką utrwalają złe nawyki czy nawet prowadzą do kontuzji/bólów.

Jeszcze nie widziałam tutaj nagonki na szczupłą dziewczynę, po której widać, ze ćwiczy na siłce i chce założyć dziennik w celu czerpania radości z treningu i czystej miski. Negowane są jedynie szczupłe dziewczyny, które chcą osiągnąć wyfotoszopowane i najczęściej dla nich nierealne sylwetki wychudzonych modelek z wybiegów czy tego jakie mają wyobrażenie o swoim przyszłym wyglądzie.

Nie zauważyłam, żeby było inaczej niż pomiar sprzed i po odwadnianiu. Te spadki też są jakoś formą poznania siebie bo widać, czy wodę trzymamy bardziej w nogach czy w brzuchu.
No a zdjęcia to wiadomo podstawa, choćby dlatego, ze cm nic mogą nie powiedzieć a na zdjęciach widać wszystko.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 222
Pisząc o tym, że efekt można osiągnąć przy fitnessach, efekt odchudzający- bo większość takich dzienników tu widziałam i przez to taki miałam(już nie)pogląd na to forum, chciałam pokazać, że piszecie, że trening siłowy to jedyna metoda na schudnięcie, że możesz się pocić, męczyć, a i tak ch** z tego będzie jak nie pizga** sztangą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i mięśniami się pochwaliła i każda która ma odpowiednio niski poziom tłuszczu może zrobić odwodnienie by pochwalić się mięśniami
Kajmel co chcesz właściwie, bo nie za bardzo rozumiem do czego twoje pytania maja doprowadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
ale co chciałaś pokazać? że fitnessami też można schudnąć, a trening siłowy jest fe?
może można, może jest. pytanie co, kto rozumie pod pojęciem schudnięcia. pytanie kto, jakie ma kanony idealnego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Oczywiście, że przy fitnessach można osiągnąć zayebisty efekt odchudzający, a ja jestem tego przykładem. Ciało wysusz, bez mięśni. Siłownia naprawiłą to, co rozwalilam samym hopsaniem.
Zdjęcie I start, drugie - efekty samego skinania i czystej miski, kolejne: siłownia
http://storage.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/f9e7cd7f04714361aedefd278d79d6e3.jpg 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
btw. sporo instruktorek fitness jest ciut przy kości taki paradoks trochę, ale to prawda. Może nie tyle przy kości co po prostu sylwetka typu mocne, nabite nogi (wcale nie wyrzeźbione) i miękki brzuchol - większość moich taka jest :/ prowadzą po kilka godzin w ciągu dnia a potem "rąbią" bo nie potrafią się odżywiać

a te co szczupłe, chude to raczej z natury, ale żadna nie powala. dobrze wyglądają te co czasami się z ciężarem pomacają i odpowiednio zjedzą, ale to niewiele takich znam

o Ruda


Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-03-19 13:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda_29 - nie moge sie powstrzymac, ale cialo masz BOOOOSKIE !
Wypasione plecy !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odparzenia

Następny temat

trening w domu bez sprzetu dla kobiety

WHEY premium