SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18: wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
i te jej usta lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Po obejrzeniu wywiadu z Bazelakiem po walce-stwierdzam że jego bałaganowi w głowie nic już nie pomoże :D
On uważa że praktycznie nie przegrał i to wina ślikiej maty :D ja p******e co on ma w tej głowie, nigdy do niego rzeczywistość nie dotrze


O konflikcie z Pudzianem

"Troche sie ganialiśmy po ulicach, solówki nie solówki" - on żyje w virtual rality:D

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-02-26 13:29:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
gada ze jest dobry w kazdej plaszczyznie a nie stoczyl ani 1 walki wiec pieprzy a jaki jest zweryfikowalo
gadal ze nie ma mozliwosci ze przegra
nie byl strongmanem ani nikim wystartowal w jakichs gownianych zawodach na festynie nad morzem i dobrze go Mariusz nazwal
w worek to kazdy tutaj jeden moze sobie pobic on nagral 3 filmiki dal na yt i uwazal ze sie ktos osra bo worek bije
smiech a walus szacun
w wywiadzie bazyl zapytany o co chodzi w konflikcie mowi nie bede mowil dokladnie o co chodzilo rok 2005/6 to wlasnie wtedy latal kozaczyl

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-02-26 13:38:41

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
O, Ignastus ma drugie konto

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Gdzie?


I apropo poślizgnięcia- po obejrzeniu tych 2sekund kilkanaście razy ja widzę że ewentualnie krzywo stanął, bo jak mógł się poślizgnąć skoro stopa z miejsca się nie ruszyła...Po prostu tłusta niezdara:D

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-02-26 13:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
sQzi wyluzuj z wyzwiskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Naprawdę hejtujecie Bazelaka za to że wsypał jakichś gangsterów? Moim zdaniem miejsce przestępców jest w mamrze, nie wiem jak można ich bronić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
jw sogacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Bazelak o sobie, za stsport.pl

„ Nigdy nie byłem aniołkiem… Popełniłem w swoim życiu wiele błędów i w pewnym momencie zszedłem na złą drogę. Mroczna strony mocy mnie przyciągała i kusiła obietnicą pieniędzy, szacunkiem i strachem, jaki budziłem wśród swych wrogów na ulicy. Gdyby nie pewni ludzie, którzy wskazali mi światełko w tunelu nigdy bym się nie otrząsnął spod wpływu negatywnych wzorców i idei. Stoczyłem wiele bójek na ulicach, popełniłem szereg innych złych rzeczy, których dzisiaj żałuję i za które musiałem odpowiedzieć. Nigdy jednak nie uderzałem w normalnych ludzi żyjących zgodnie z prawem. Bali się mnie tylko ludzie z półświatka, gdyż nie tolerowałem dilerów, złodziei, paserów, gwałcicieli. Oni nie mogli liczyć na taryfę ulgową z mojej strony. Nigdy jednak nie przekroczyłem pewnej granicy i na nikim nie dokonałem rozboju, najczęściej kończyło się to tak, że jakiś diler dostawał po”uszach”, gdy handlował w dzielnicy, której mieszkałem i sprzedawał dzieciakom narkotyki. Zabraniałem mu handlu i przepędzałem go w siną dal.Poniekąd zastępowałem w swoich działaniach policję, ale to co robiłem było i tak niezgodne z prawem. Była to taka zabawa w łapanie bandytów i ich karanie. Byłem samozwańczym „sędzią”, ale sam jednocześnie przez to popełniałem czyny karalne.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tylko sqzi go za to hejtuje. Reszta go hejtuje za bycie... no takim jakim jest

I ziomal/Kamil, nie wchodź na Mameda. I tak mocno Cię wspierał pozując razem do zdjęć jak bliski kumpel. I podobnie jak kumpel nie wyrobił ze śmiechu, gdy odstawiałeś manianę na ringu

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 18 - live

Następny temat

UFC 144 LIVE

WHEY premium