SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18: wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60830

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie gratulacje dla Walusia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Taaa Bazelak napisal ze w chwili poslizgniecia skrecil sobie noge... Oczywiscie przebieg walki byl po jego mysli:D Jak to jest ze pieski ktore najwiecej szczekaja np Najman, Bazelak koncza walki w tak zalosny sposob. Takie zganianie walki na takie czynniki jak kontuzja jest smieszne, jaka ciota trzeba byc zebys posliznac sie w czasie walki i skrecic noge:D

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież on po pierwszym low kicku Walusia prawie zrezygnował z walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
fajna gala, szacunek dla Różala za podjęcie walki z takim rywalem jak Overeem bo był o wiele lepszy niż francuz, szkoda Kornika ale to jest sport, Janek jak zwykle:), chętnie zobaczyłbym tego Anzora bo widać że ma potencjał, Jewtuszko osobiście jakoś mnie nie przekonuje, a Bazelak po raz kolejny dał popis swoich nieprzecietnych umiejętności , mam nadzieję że po tej epickiej walce odejdzie na zasłużoną emeryturę, bo takich napinaczy nie da się oglądać

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bazelak płacze że Pudzian chciał go bić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Więc tak :D


Obiektywnie patrząc- nie będę się teraz wywyższał co do Bazelaka z "i miałem rację"- bo nawet ja jestem rozczarowany- był po prostu żałosny

Wychodzi koleś w kimono przy piosence zrobionej na jego cześć, w oczach taka panika że jakby mógł to by uciekł od razu-albo w czasie wchodzenia na ring udał kontuzje żeby tylko nie walczyć - to pewnie mu chodziło po głowie:D

Podczas walki pokazał że absolutnie NIC nie umie , totalnie ZERO.Nie zadał ani jednego prawidłowego ciosu, sygnalizowane kopnięcia bez techniki z siłą dziecka- ciosy rękami robione z wmurowanymi w ziemie nogami-też bez siły..20 lat trenowania sztuk walki i umiejętności na poziomie opasłego gimnazjalisty po 3treningach - super

Zero serca do walki,zero psychiki- jak dostawał lowa to tak jakby pierwszy raz w życiu czuł ból-w trakcie wymiany bokserskiej totalna panika- w życiu bym nie powiedział że to ktoś trenujący latami SW.Do tego do walki wszedł na wdechu i wciągniętym brzuchu A po pierwszych ciosach nagle mu ten bęben wyskoczył jak piłka i wisiał haha - do tego już po 30 sekundach był wyraźnie zmęczony....

Na jego forum już linia obrony "W trakcie walki doznał kontuzji kolana" - prawda taka że dostał bombe na łeb w momencie kiedy robił krok do przodu i dlatego tak sie zgiął:D A potem pokazał że jedyne co umie w parterze to położyć się na brzuchu i prosić żeby go nie bić

Od dwóch lat pozował na niewiadomo kogo,cwaniakował a jak przyszło co do czego to walczył na poziomie przestraszonego gimnazjalisty...

Nic dziwnego ze się Mamed z niego śmiał (dodam że na forum Kamila już na Mameda z tego powodu najeżdżają )

Technicznie-najgorszy zawodnik w historii KSW - i pierwszy lepszy dred na omce by mu zagwarantował pobyt w szpitalu.Przynajmniej to już koniec

Dla tych którzy chcą się pośmiać walka z wejściami na ring




Patrzcie na wzrok Kamila B. "Boże , przecież ja nie umiem sie bić , co ja u robie"

DZIĘKUJE WALUŚ :D







Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-02-26 11:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254
Swoją droga to Waluś mega pozytywny typ :D Niezła piosenka na wejście, i ogólnie robi wrażenie sympatycznego gościa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kiedy schodziłem z ringu, miałem z ścięcie z Mariuszem Pudzianowskim. Chyba chciał się ze mną bić, coś tam wykrzykiwał... To żałosne i żenujące, jaki poziom intelektualny reprezentuje ten człowiek. Zachowuje się jak skończony prymityw i impertynent. To, że może być przykładem, czy wzorcem dla kogokolwiek, to po prostu żenada! - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską Kamil Bazelak, który w trakcie gali KSW 18 w Płocku przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie pojedynku z Kamilem Walusiem."

źródło WP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Teraz właśnie jest najlepsze ,to na co czekałem

TŁUMACZENIA BAZELAKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 18 - live

Następny temat

UFC 144 LIVE

WHEY premium