SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18: wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Irokez- Z buta wjeżdżam
Overeem- let the bodies hit the floor (on do tego wychodził ?)
Różal- Soudtrack z 4 pancernych
Bazelak- "furia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
kuchwa a nie ma walk na jutube oprocz jakichs bazelakow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Właśnie szukam szukam i znaleźć nie mogę, chyba idę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
normalnie nie mam wyrzutów sumienia ze poszedłem na browara zamiast oglądać kajesdabeju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1164
Już się nie jarajcie tak tym Różalskim. Chłopakowi sodówa uderzyła do głowy, co widać było przed walką. Valentjin nie wypowiadał się przed walką jaki to kozak nie jest i za to można mieć szacunek. Bałem się, że znowu walkę sprzedał jak było z tym szefem kiboli z poznania... Najpierw spokojnie, wyczucie, potem ogień. Jakby to powiedział Level Emount - zdeklasował go. O wiele.


BTW byłem pewien, że Irokez zostanie zdyskwalifikowany za te strzały na potylicę :D

Zmieniony przez - Velos w dniu 2012-02-26 07:38:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
od siebie musze dodac, ze powinni troche doszkolic dziadka komentujacego... w walce Bedorfa tekst, ze sie nie obala lapiac za jedna noge byl powtarzany kilka razy i gosc naprawde wierzyl w to co mowi...

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Janisz dzisiaj przez całe UFC też powtarzał, że nie obala się za jedną nogę.

Dwie nogi = 2x lepsze niż jedna, logiczne.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Anzor będzie kreowany na nową gwiazdę, bo jak Mamed kiedyś skończy karierę to muszą mieś swoją gwiazdkę

Karol Bedorf - Davida Oliva 3 runda by się przydała jak nic, różnie by mogło być, Bedorf słabł kondycyjnie i w kolejnej rundzie mogło by być różnie

W walce Irokeza nie wiem czy sędzia nie przerwał za szybko walki, no ale to Polska nie Stany...

Kornik dobrze w stójce sobie radził, szkoda że się skończyło jak się skończyło..

Miranda dobrze kondycyjnie, Janek w tym elemencie słabiej, w 3 rundzie było wyraźnie widać różnicę, ale wygrał

Overeem z większym doświadczeniem, mało brakowało Różal by go poddał, zadecydowało doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
na kolejnym KSW turniej kobiet, a raczej jedna z walk turniejowych
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 18 - live

Następny temat

UFC 144 LIVE

WHEY premium