SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18: wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Pudzian z walki z Najmanem był 3 poziomy skillowo wyżej ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
a ja mam dzisiaj o 13:40 zjazd i zajęcia z wykładowcą którego nie lubię, jedno jednak muszę oddać Bazelakowi, byłem wkurzony a obejrzenie powtórki i dyskusja na ten temat na forum wyraźnie poprawiła mi humor:) Kamil dziękuję Ci za to, wiem, że potrzebujesz jakiś pozytywnych wpisów więc to Ci muszę oddać ;) jest wesoło

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Anzor Azhiev pok. Cengiza Dane

Dobra walka, czeczen pokazał ze ma serce do walki, ale stójka strasznie chaotyczna i porywcza, ale ze względu na wiek mozna mu to wybaczyc. Moment jak prawie obaj wypadli z ringu po raz kolejny pownien dac czerwone swiatełko dla KL zeby pomyslec nad klatka.....

Kamil Waluś pok. Kamila Bazelaka

Aleeeż emocje Dobra, smiac sie mozna ile wlezie ale na nogach bazelak lepiej sie rusza niz drewniak pudzian. Dostał, dostał ale imo nie pogrążył sie tak jak chociazby ostatnio najman. Z walusia czy cos bezie> ? Raczej nie.

Karol Bedorf pok. Davida Olive

Najlepsza walka gali imo. Bedorf pokazał, ciżkim celebrytom naszego mma, jak ciezki moze sie ruszac i radzic sobie w ringu. Pudzian powinin patrzec patrzec, a najlepiej zaspiewac sobie piosenke co ja robie tuu uuu. Oliva to niebezpieczny typ, ale karol dał rade był tylko 1 minutowy kryzys w narożniku, reszta 8 min kontroli, brawo


Maciej Jewtuszko pok. Deana Amasingera

Irokez wrócił w niezłbym stylu, fajne kolana na początku, myslalem juz ze sedzie przerywa i uznaja tko, a tu odjeli pkt. Imo zachował zimną krew i dalej zrobił swoje.

Curt Warburton pok. Artura Sowińskiego

KOrnik pokazał ze w stójce dałby rade, na prawde spoko akcje ale na choooooj sam schodził do parteru z takim doswiadczonym zapasnikiem?? Ma za swoje. Curt ośmieszył wrecz umiejetnosci zapasnicze kornika. Jeszcze wiele musi sie nauczyc.

Jan Błachowicz pok. Mario Mirande

Nosz k***a, powinna byc dogrywka imo zdecydowanie zeby walka nie byla w pol pktowali by inaczej. Janek jeszcze długo droga do tego by tłukł sie z czolowka ufc.

Valentijn Overeem pok. Marcina Różalskiego

Różal prawie poddał brata aliego Za brakło doswiadczenia, imo niech sie cieszy ze walenty mu nogi nie złamał a i mało brakowało moglbyc nokaut przez latajace kolano. Za male doswiadczenie rozala. Za gleboka woda overeem dla takiego rozala mimo wszystko. Pudziana by zmiótł z ringu.


Ogolnie gala całkiem udana, najlepsza z ostatnich 5 zdecydowanie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Na forum Bazelaka apropo jego wypowiedzi po walce


"Dobre oświadczenie, krótko i na temat, bez jakiegoś usprawiedliwiania"


Aż się zakrztusiłem przy śniadaniu..Kamil przestań już to pisać bo dostane jakiegoś skrętu kiszek ze śmiechu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba trzeba się wybrać do Poznańskiego Ankos Zapasy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Strecho- Bazelak skacze jak zając- ale do momentu kiedy się nie bije- jak wyprowadza cios to jest TRAGEDIA- więc co mu to skakanie daje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ignatus przestan juz hejtować bazelka, typ ma 37 lat nie musiał nic robic. Dostał łomot to dostał, ale jego konto na pewno nie zle sie zasiliło. A na nogach lepiej sie poruszał od pudziana. Imo przegrał zdecydowanie ale nie ośmieszył sie, nie kontuzjował sie sam, nie zasapał sie po 30 sek. Nie, nie bronie go bo nawet go nie znam ale Twoje jedyne wypowiedzi w dziale to hajtowanie tego typa

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Miranda ma ponoc złamana szczeka w 2 miejscach i wybite kilka zebów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Zasłużył jak nikt inny na wyśmianie po tym co pokazał:D
I ośmieszył się totalnie.Jak sie ma 37 lat i się totalnie nic nie umie to sie w domu siedzi a nie cwaniakuje jaki to z niego jest kozak i że każdego pociśnie.

I powtarzam co to za praca nóg - kiedy trwa tylko kiedy nie uderza..To może na taniec niech idzie..

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-02-26 11:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Bazelak dobrze się poruszał ?! Jak cysterna z betonem ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 18 - live

Następny temat

UFC 144 LIVE

WHEY premium