SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18: wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ale wiecie co, ja tego wszystkiego z Bazelakiem trochę nie rozumiem.
Facet jest najwyraźniej dość zaradny życiowo, ładnie sie w życiu rozkręcił, ma fajny biznes, widac że jest dużym pasjonatem sportów siłowych i walki, to pisemko co robił naprawdę b. fajne, wspomagał Mameda jako sponsor, zapraszał zdaje się Overeema do Polski, karate trenuje, we wrestlingu się bawi, trenuje boks u Gmitruka, itd.
Generalnie, bardzo fajnie wszystko, tylko pozazdrościć.
Tylko gość zamienia to w jakiś cyrk. To Jego forum, strony, wypowiedzi, wywiady,"wojny z Pudzianem", wyjście "po zrzuceniu 10kg" z wyraźną nadwagą w tłuszczu, kontuzje, cyrki...
Kiedyś myślałem że się po prostu promuje w ten sposób, ale teraz...
To idiotyczne.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian na swojej stronie napisał:


"Konfituro Bazelak to zapraszam na sale bez kamer i widowni dzis,jutro kiedy tylko zechcesz!!!!ten skończony prymityw i impertynent pokaże ci gdzie twoje mijsce w szeregu!!!!To gdzie mam byc na której sali?????????Waluś Cię pogłaskał tylko a ja zrobie to po swojemu KONFITURO!!!

Ps:tylko abym nie musiał czekać "KONFITURO BAZELAK" za długo, meila mojego znasz juz dobrze wiec czekam w kazdej chwili a teraz pokaz że masz jaja a nie przerwe w spodniach!!!!!!!!!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tygrum, taka już mentalność niektórych ludzi sukcesu;)

Zauważ że czasami bez tych wkurzających cech, typu duma, zadufanie, pyszałkowatość, gro ludzi nie osiągnęłoby sukcesu. Niestety, te cechy, choć z natury złe, w zbijaniu kasy niektórym pomagają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
komentarz ze strony Bazelaka

"Masz rację Kamil! Pudzian to dno, przegrał 2 razy z Thompsonem a zgrywa cwaniaka! Jestem pewny że rozwaliłbyś tego pudzille w mgnieniu oka tak samo jak rozwaliłeś Walusia! Niech sobie hejterzy mowią że ty przegrałeś ta walke, ale każdy kto ma mózg widzi że wygrywałeś tylko kontuzja ci odebrała zwyciestwo! Next walka z Thompsonem, żeby pokazać mariuszowi jak się wygrywa, a potem Alistair Overeem ! W koncu razem cwiczylisci to na pewno masz już plan jak go pokonac w ringu i zycze ci tego! Pozdro!"

Alez fantastyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Masakra, widać, że część tego środowiska jest mocno szemrana i nawet się tym szczyci... Kolejne świetne miejsce dla "gangsterów" i różnych nieciekawych typów, tak jak odnaleźli się w boksie w latach 90' tak teraz pewnie się wkręcają w MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Kamil Bazelak nie mialby szans z Alistairem Overeem'em

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Ok, spoko_ziomal, świetnie ci idzie udowadnianie nam, że nie jesteś Bazelakiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z kim by miał? z Fedorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
a potem Alistair Overeem ! W koncu razem cwiczylisci to na pewno masz już plan jak go pokonac w ringu i zycze ci tego! Pozdro!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
lubię science fiction swoja drogą niezła siekę trzeba mieć w bani żeby takie fantazje mieć po tym jak Vanderlei sięzaprezentował w sobotę jestem przekonany że możemy się spodziewaćpierwszego polskiego mistrza świata wagi ciężkiej w UFC Kamil nie zapomnij zabić JDS i innych topowych zawodników

" Solus Deus me iudicare potest "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 18 - live

Następny temat

UFC 144 LIVE

WHEY premium