SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18: wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ignatus tyś jest nienawiść w czystej postaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
a ja bym Bazelaka jeszcze zobaczyl w walce.Zeby sie posmiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka z Kornikiem była o pas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
MA ktoś wypowiedź Mameda czy chodzi o ten w pełni zasłużony facepalm?

Jeśli chodzi o Pudziana, to imo dobrze się zachował i poprawnie. Nawet nie cisnął po nim za szczególnie, nie zapraszał na ring () tylko lekko podsumował żałosne zjawisko.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262








Dwóch bohaterów z Fight of the Night

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
no i co panowie? najpierw caly czas smiech z Bazelaka, mowienie, ze co on robi na rozpisce, a po gali 80% komentarzy to komentarze na temat jego walki choc trwala najkrocej ze wszystkich

mowilem, ze Bazelak to medialne nazwisko i walka powinna byla byc w otwartym Polsacie

Kamil faktycznie moze sie bal, nie bal sie telewizji, nie bal sie publicznosci, ale jednak wiedzial, ze nadchodzi teraz chwila prawdy, w przeciwienstwie do jego niszowych walk na Mistrzostwach Europy w Karate

ale kondycyjnie on stal lepiej, taktyka na wymeczenie Walusia dobra, chyba (powtarzam chyba) nawet Juras zauwazyl po tym "nokaucie", ze dobrze ze stalo sie to tak szybko, bo Walusiowi juz siadala kondycha

ogolnie Kamil nie musi walcyc, on ma pieniadze, nie robi tego dla kasy, on to robi dla samorealizacji, czlowiek-sportowiec, pragnie sie realizowac, sprawdzac, pokonywac wlasne slabosci, i to w wieku 37 lat, gdzie wiekszosc sportowcow zakonczylo juz kariere

a argumenty o tym, ze Kamil bal sie ciosow, bycia trafionym, bolu sa chyba nawet prawdziwe, on dotychczas nie walczyl zawodowo (pomijajac karate). Brock Lesnar tez nie lubil byc uderzanym, jakbyscie zapomnieli

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Pudzianowski na sile chcial byc zabawny, szczegolnie mowiac o walce kobiet na nastepnej gali. Ale Bazelaka calkiem zgrabnie podsumowal.
Dla mnie miernosc Bazelaka byla lekkim zaskoczeniem, myslalem ze wiecej pokaze.
A i jeszcze co mi utkwilo w pamieci, to twarz Michalczewskiego... opuchnieta jak alkoholika na wykonczeniu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe jak wy byscie wyglądali na sportowej emeryturze, wiadomo że już wypite miał i korzysta teraz sobie z życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Różal zaskoczył mnie tym kluczem i w sumie dużo nie brakowało, by to on wygrał to starcie. W stójce trochę zbierał, dlatego z JLB myślę, że większych szans też raczej nie ma.

Dla Sowińskiego za wysokie progi, chociaż kibicowałem mu mocno.

Fajnie, że wygrał Jewtuszko, ale osobiście nie lubię takiego pajacowania po zwycięstwie. Już chyba zapomniał jak Kornik mu zgasił światło i chciał kończyć karierę

Jeśli chodzi o starcie Bazelaka z Walusiem to Vanderlei nic nie pokazał, chociaż widać, że rzeczywiście trochę uciekło mu kolano.

Ogólnie gala bez jakiś większych emocji. Hala dosyć mała i kibicie też jakoś specjalnie nie dopingowali. Przynajmniej takie mam wrażenie oglądając w TV
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 18 - live

Następny temat

UFC 144 LIVE

WHEY premium