SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
Mineło już tyle czasu odkąd Knock-out jest na rynku,że przynajmniej pare osób zdązyłoby zrobić pełen cykl. Tymczasem na forum w podobnych tematach nie doszukałem konkretnych relacji na temat efektów po tym stacku. Jest to zastanawiające. Czekam na komentarze, a najlepiej na opinie tych którzy brali lub biorą KO.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6602
Mój KO jest tak twardy że musze go co kilka otwarć pokruszyć łyżką, pucha jest źle zaprojektowana bo gdy chce napełnic miarke to musze sie nieźle namęczyć i nie raz sie przetne sreberkiem przy gwincie, a smak mi totalnie nieodpowiada, a o pompie nie wspomne(praktycznie brak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest dobry
jak wiele innych stackow

czarow nie oczekuj ani realizacji obiecanek reklamowych

jednak jesli stac cie na ten wydatek to kupuj ko lub xp

jesli oszczedzasz siano to cp tez bedzie git
i wcale wyniku nie sa znaczaco ciekawsze na ko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9111
dopiero skonczylem cykl KO+japko m3 BX wyniki b.dobre na ławce 15kg wiecej w bicu 2,5cm wiecej , lecz te wyniki sa realne przy 4 rzeczach:
-dieta (65%)
-trening (30%)
-suplementacja (5%)
-regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Suplementacja to napewno nie jest 5%, bez przesady!!!

Zmieniony przez - Okurde w dniu 2005-09-13 17:25:45

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9111
o kurde: suplementacja to uzupelnienie diety jak masz jakies nie dobory to uzupełniasz, jak nie masz to nie kupujesz odrzywek np. biąłko, gainer itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!Od wczoraj zaczolem, brac KO wiec tez jestem ciekaw efektow...Jedno co moge powiedziec to to,ze jak dla mnie to KO jest ochydny w smaku(przynajmniej w polaczeniu z woda).Dlatego tez kieruje takie pytanie na forum,mianowicie czy bez problemu moge go laczyc z jakims soczkiem,jablkowym badz pomaranczowym tak jak zwykla kredke??
Na forum wyczytalem tez,ze dobrze brac KO+monohydrant(tak sie sklada ze mam Creapure monohydrate firmy HI-Tec).Co o tym sadzicie??
Dzieki za ewentualne porady czy uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9015
robert cos ci sie chyba po***alo

ta suplementacja (5% wg Ciebie) to jest to twoje "KO+japko m3 BX" , a bialko/gainer (ktore stanowia uzupelnienie diety czyt. dieta) stanowia dla Ciebie 65% sukcesu?! No to po co tracic kase na tak drogie stacki kreatynowe? lepiej chyba dokupic wkoncu gainera i bialka.. 65-5 w % mowi samo za siebie

Zmieniony przez - Spooni. w dniu 2005-09-13 19:36:31

Zmieniony przez - Spooni. w dniu 2005-09-13 19:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
Z tego co piszecie wynika,że KO to żadna rewelacja. Rozumiem, że ciekawy skład, lepsza pompa itd. ale przyrosty jak po mono....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jak robisz 2,5cm w lapie i 15kg na lawce jak kolega wyzej napisal na zwyklym monohydracie to bierz monohydrat oczywiscie, ale w koncu przestanie tak dobrze dzialac (typuje ze "w koncu"=2 cykl )

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
KO było moim pierwszym i jak na razie jedynym stackiem.
Po 3 dniach stosowania pojawiła sie woda podskórna, ale po tygodniu mój wygląd stał się wyraźnie "ostrzejszy". Zwiększonej pompy na treningu prawie nie było. Za to cały czas było uczucie zwiększonej twardości mięśni nawet w dni nietreningowe. Miałem wrażenie, że zamiast bicepsów mam kamienie
Diety w tym czasie nie miałem zbytnio kalorycznej, ale przybrałem na wadze +2,5kg, biceps +1cm. Wtedy zależało mi bardziej na wyglądzie, a KO szybko "zdjęło" warstewkę tłuszczu i uwypukliło mięśnie. Byłem więc zadowolony
Problem w tym, że po cyklu większa twardość mięśni od razu znika i waga też trochę spada. Dlatego dla mnie to nieco taki pic-na-wodę-fotomontaż. W czasie cyklu jest fajnie, a to raczej droga zabawa...

Jeszcze jedna uwaga. Od 4 tygodni biorę klasyczne mono Vitalmaxa i zyskałem już ponad 5kg (dieta masowa). Pomiędzy KO a mono zrobiłem tylko jakieś 10 dni przerwy, więc wydaje się, że po stacku można wziąć od razu mono praktycznie nie robiąc przerw między cyklami. Tak jakby stack nie obniżał działania zwykłego mono.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Biore KO od 3 tygodni i moge smialo powiedziec,ze dziala bardzo dobrze.Miesien ladniej wyglada,pompa troche wieksza na treningu,zwiekszona wytrzymalosc,sila do przodu. Na razie nie zawiodlem sie na tym stacku a mialem obiekcje jak zaczynalem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand zbrylony to xpand zły,nieskuteczny,do wyrzucenia ???

Następny temat

Jakie odżywki ??

WHEY premium