SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KFC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Moze glupie pytanie, ale co sadzicie o jedzeniu z KFC?

Czy jezeli obiore ten usmazony filet z panierki to to bedzie dobre zrodlo bialka?


BTW.
Pracuje w KFC i mam troche darmowego zarcia, wiec po co ma sie marnowac

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
eee chlopaki nie robie w macu ani w kfc tylko w odzywkach
frytek nie jem nigdzie
a mieso w kfcmi smakuje i raz na jakis czs jak gdzies wyskocze sie skusze
tyle

a co tam w tym wszystkim jest , to kto madrzejszy sie domysli i wyciagie wnioski

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
zadziwiają mnie odpowiedzi -nie polecam- może byś przynajmniej troszke się wysilił i rozwinął swoją wypowiedź

co do kfc to wiadomo, że lepszy jest zwykła pierś z kurczaka ze sklepu... pozatym jeżeli pracujesz tam to powinienes wiedzieć mniejwięcej jak ta pierś wygląda i z czego jest robiona ;) raz na jakiś czas myślę, że takie coś nie zaszkodzi ;d

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Hmm zastanowiłbym się nad tym głębiej...
Słyszałem od pracownika kfc i mojego kolegi, że frytki które serwują nie mają nic wspólnego z ziemniakami.

Raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi do tego jak mówisz masz za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
ja tam jakbym mial za darmo to co 3-4 dni bym wszamal tego kurczaka na twoim miejscu fytek bym nie jadl bo puste kalorie bo pewnie te ziemniaki na nawozach pedzone i malo wspolnego maja ze swojskimi ziemniakami ale kurczaka bym zjadl ;)

Zmieniony przez - smyryyyy w dniu 2007-11-25 20:28:10

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
No a co myslicie o trtilli z kurczakiem ? tylko ze z MCD

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Mąka ziemniaczana jest sekretem tych frytek, frytek z MC'a pewnie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Biorąc za przykład Zingera - biała buła, panierowane mięso, góra majonezu czy frytki - smażone w głębokim, kilkudniowym tłuszczu - dietetyczny samobój, niestety. Sam mam słabość do KFC, bo co by nie mówić, to jest naprawdę smaczne, ale póki co od sierpnia nie tknąłem, oby jak najdłużej
A sam kurczak konkretnie z KFC nie jest dobrym źródłem białka. Bo nawet co z tego, że ma ileś tam białka, jeżeli reszta jest zbędnym i niepotrzenym tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
kurczak jeszce w miare ale reszta tej tortilii to gowno tluste sosy i nieswieze wazywa i tlusty placek

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Kudre tak zescie sie rozpisali, ze nawet nie moglem posta edytowac

No ja czesto jadam tortille w MCD i calkiem dobra jest :D czasami sobie pykne kurczakburgera tez

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Pamiętajmy, że jesteśmy ludźmi panowie... (i panie )
Od czasu do czasu nie zaszkodzi mały cheat meal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy z dietą

Następny temat

Dieta dla mnie

WHEY premium