SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kfc - jesc czy nie jesc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 63655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
Pracuje w kfc 2 razy w tygodniu i kazdemu pracownikowi przysluguje jeden posilek w czasie pracy ( do tego podjadam jakies stripsy itp). Pracuje po 8 godzin i praca jest ciezka wiec szybko robie sie glodny, wiem ze nie jest to zdrowe ale czy lepiej zjesc ten posilek (np zinger + frytki + cola) czy chodzic glodny tyle czasu? Dodam ze robie aktualnie mase, jestem ektomorfikiem. Po weekendzie pracy waga rosnie gdzies tak o 400g (pracuje juz tam dosc dlugo i jak narazie jem te posilki), boje sie zeby nie poszlo to w tluszcz, a za duzo poswiecilem dla silki zeby wreszcie przypakowac.
co robic??
pozdro
2

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj


Należałoby od razu zaznaczyć, iż kfc czyli dania typu fast food zawierają utwardzone tłuszcze roślinne zwane inaczej tłuszczami trans i cukry rafinowane, a więc dwa składniki, które bardzo negatywnie wpływają na stan zdrowia, gospodarke insulinową i lipidową. Tutaj nie ma żadnego ale, produkty te należą do grupy niezdrowych i powinniśmy ich unikać. Ponadto zawierają mało składników odżywczych, witamin i minerałów, a za to dużo chemii i wypełniaczy, a więc nie mogą być elementem racjonalnego żywienia.

Oczywiście nie jesteśmy niewolnikami i od czasu do czasu można zjeść jakiś, kolokwialnie pisząc, syf. Jednak traktowanie fast foodow jako stały element diety jest lekkomyslny i to bardzo eufemistycznie mówiąc.

Jeśli traktujesz ten sport poważnie to zabieraj do pracy pojemnik z jedzeniem. Pomocny może być ten artykuł :


http://potreningu.pl/articles/1984/co-jesc-w-szkole-i-pracy





„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
najlepiej robic jedzenie w domu. nie bedziesz glodny i unikniesz syfu

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
wlasnie wpadlem na pomysl zeby robic sobie koktajle do pracy, ale na dzis juz nie zdaze zrobic, czy te kurczaki to jest naprawde az taki wielki syf ze nie da sie tego pogodzic z silka?
1

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Jakbys mial chodzic glodny to wydaje mi sie ze lepiej zjesc choc licz sie z tym ze to jest syf a nie jedzenie. Jak masz mozliwosc to rob w domu zarcie i bierz ze soba ewentualnie jakis gainer mozesz zapodac

Zmieniony przez - tony000 w dniu 2007-02-13 14:17:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Jak jestes ekto i jedzesz mase to ja bym szamal tego kuraka. frytki i cola to juz inna sprawa ale sam kurak nie jest jeszcze taki tragiczny w twoim przypadku. uwzglednij w diecie tluszcze nasycone co masz w tym kuraku i ww w panierce na oko i obserwuj czy fat sie pojawia w nadmiarze. lepiej jesc to nic nic tym bardziej ze za freeeeee.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Tego kurczaka bym szamał i tak te co kupujemy w sklepie niewiele się różnią, tylko węglowodany już załatwiłbym na własną rękę, bo fryty i cola dzień w dzień...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Rob sobie posilki w pojemniki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja czasem jadam w KFC. Powiedzmy raz na dwa tygodnie. Wiem ze są opinie rozne i wiecej jest negatywnych, ale wole np. JEsc przez miesiac w KFC niz jeden dzien w McDonaldzie. Kurczaki jak kurczaki. Mięso jest dobrej jakosci wg. mnie, jedynie panierka jest tłusta bo są smażone w oleju i nie jest to oliwa z oliwek . w KFC jest natomiast ogromny wybór sałatek, surówek. Jak sobie zamowisz pare udek, do tego sok pomaranczowy i bar salatkowy w ktorym nalozysz sobie kupe wazyw, oliwek, to uwazam ze od czasu do czasu taki posilek ci nie zaszkodzi.

Poza tym pamietaj ze zdrowie psychiczne rowniez wplywa na sukcesy na silowni a jedząc w KFC zawsze mam dobry humor bo co jak co, zarcie jest dobre
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Bahamut - dokladnie. Nie jestesmy PRO. nie ma co uprawiac ascezy bo nawet pro czasami robia male wyjatki.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
wole np. JEsc przez miesiac w KFC niz jeden dzien w McDonaldzie.

chyba trochę przesadziłeś mięso jak mięso, ale właśnie chodzi o ten wielokrotnie smażony tłuszcz, który podchodzi mi pod trans...
a właśnie - mamy tu kolegę, który wie jak to wygląda - jakiego oleju używacie i co ile smażeń jest wymieniany?

wlasnie wpadlem na pomysl zeby robic sobie koktajle do pracy,

a czemu nie normalny posiłek??

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2007-02-14 11:22:24
3

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
a właśnie - mamy tu kolegę, który wie jak to wygląda - jakiego oleju używacie i co ile smażeń jest wymieniany?


Olej jest wymieniany sporadycznie, raczej dziala to na zasadzie ze dorzucamy kostki oleju gdy jego poziom spada ponizej kreski, czyli kilka razy dziennie. Olej jest marki Favorit i wiecej mi nie wiadomo na jego temat. W sumie mozna by tez zdjac panierke z kurczaka, bedzie troche zdrowiej, ale jesli ktos za to placi to raczej mija sie to z celem

wlasnie wpadlem na pomysl zeby robic sobie koktajle do pracy,
a czemu nie normalny posiłek??


taki koktajl wypije szybko a normalny posilek bym meczyl dosc dlugo pozatym nie bardzo mialbym gdzie go podgrzac
1

Basketball - I LOVE this game!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiosła magnetyczne - jakie kupić?

Następny temat

Dlaczego ważę więcej?

WHEY premium