SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KATARZYNA MAJDAN =>dziennik treningowy => DEBIUTY 2015

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening dziś minął bardzo szybko bo sam grzbiet i brzuch:
Plecy:
-przyciąganie drążka do karku 2x12
-Przyciąganie drążka do klatki 2x12
-Wiosłowanie wąsko 2x12
Brzuch:
-Wznosy tułowia na ławce skośnej 2x15
-Wznosy nóg do brzucha na drążku 2x15
Powtórzenia po 4 sek
Poćwiczyłam też pozowanie
Suple przed bcaa,glutamina,cla,spalacz
Suple po bcaa,glutamina
Posiłek po treningu :100g piersi, 3 wafle ryżowe,pomidor
i 5l wody pękło
Teraz siedzę u kosmetyczki i robię pazurki później jeszcze małe zakupy bynajmniej o jedzeniu tyle myśleć nie będę...chociaż po tej wodzie i soli głód mniejszy ale czuję się taka duża

Zmieniony przez - kmeety w dniu 2015-02-25 15:05:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
Mięso już pewnie fajnie się prezentuje prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięso hehe myślę, że jak już woda zejdzie to będzie ładnie teraz czuje się jak baaaalooonnn :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
heheh to daj fotki, porównamy ze niedzielną formą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://instagram.com/p/zfeYvXIhln/

Fotka z wczoraj wklejam link bo z tel nie chce mi zdjęć wstawiać ciężko się czuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
Ekspertem nie jestem ale :D Jest bardzo dobrze :) Już tylko dwa dni i weekend. Wytrzymaj !!!

Jak to zabrzmiało hahahah ^^

Zmieniony przez - gouranga0 w dniu 2015-02-25 23:19:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe tak, niezle to zabrzmiało ale wytrzymam
Z dzisiejszym dniem, który już pół godziny temu się dla mnie zaczął to

3 DNI DO WIELKIEGO EVENTU
Wstałam robię cardio i popijam smaczną wodę,nawet powiem, że już mi wchodzi i czuje się tylko jak słoń więcej dolegliwości nie mam
Po cardio Śniadanie, omlecik i na siłownię dziś ciężki trening całego ciała, będzie ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
kmeety
https://instagram.com/p/zfeYvXIhln/

Fotka z wczoraj wklejam link bo z tel nie chce mi zdjęć wstawiać ciężko się czuje..



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Kasia faktycznie od wizyty u nas w klubie zrobiła niesamowite postępy.Powinna być z siebie zadowolona bo to co udało sie wypracować przez tak krótki okres współpracy to szok.Przyznam tez że zdjęcia nie oddają dużo lepszej rzeczywistości .Do zobaczenia jutro na ostatnich poprawkach przed sceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak miło słyszeć takie słowa od trenera ale nie zrobiłabym tego bez Waszej pomocy, to wszystko zawdzięczam Wam! :-* i nie ważne czy będzie podium czy nie, najważniejsze jest to, że spełniam swoje marzenia, a jeśli się nie uda teraz to się uda następnym razem!żadna porażka nie pozwoli mi się poddać teraz miałam zbyt mało czasu, a raczej za mało czasu byłam pod opieką(1 miesiąc) super trenera ale się słodko zrobiło ale w obliczu tej soli to jest wskazane hihi

Dzisiejszy trening był dość ciężki ale podobał mi się bardzo
plecy,klatka,barki i brzuch wszystko jak do tej pory na treningach ale 2 serię w powtórzeniach aż do braku mocy był ogień

I ostatnie przygotowania przed zawodami, zakupy,farbowanie herów,pakowanie i jutro po 11 wyjazd z racji, że Gdańsk od Zamościa jest troszkę daleko więc szykuje się dłuższa przeprawa ale będzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zabrać ze sobą na zawody?

Następny temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

WHEY premium