SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juz nie wiem co robic ? Help

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Witam. Otoz troche o mnie. Mam 20 lat cwiczylem ok. roku rok temu. teraz chce zrobic forme na lato i zrzucic troche tluszczu. Waze ok 77 kg 178 wzrostu i w pasie 90. Z moich pomiarow wynika na ok 22% fatu. Czytalem dosc sporo i juz nie wiem co robic. Oczywiscie co do diety to chyba nie mam watpliwosci : mala ilosc wegli. Jednak co do treningu to juz nie wiem. Wyczytalem kilka opcji i nie wiem ktora wybrac. Z tego co zauwazylem jest pare opcji do wyboru. Oto one:

1. Trening na rzezbe + aeroby
2. Trening na sile + aeroby
3. Trening na sile + interwaly
4. to samo co wyzej + z 1 trening aerobowy na tydz.
5. trening na sile typu HIT + interwaly

Nie wiem co wybrac? a moze cos innnego ?? Prosze o pomoc jakies wskazowki. Pozdrawiam i z gory dziekuje i przepraszam za bledy ortograficzne i znak polskich znakow :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
OK dziekuje za odpwiedz. A jeszcze mam takie pytanie czy 5 kg mozna jakos przelozyc na cm w pasie?? Czy nie da sie tego jakos uniwersalnie wyznaczyc i zalezy to od wielu czynnikow ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Na początek zrób trening ogólnorozwojowy a dopiero potem zabierz się za porządny trening. Na początek starczy sam trening + dieta + aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Wiem, juz trenuje ogolnorozwojowke, tylko pytanie jak dlugo ?? i jak juz skoncze to kitory trening mam wybrac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zacznij od treningu masowego, żebyś trochę mięcha nabrał a ewentualnie potem plan redukcyjny. Niestety musze cię posmucić, ale późno się zabrałeś za robienie sylwetki na lato i nie zdziw się jeśli nie osiągniesz swojego celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
Wykonując trening wydolnościowy (aerobowy) cztery razy w tygodniu po 40 minut spalisz 1600 kilokalorii. W ten sposób tygodniowo pozbędziesz się ok. - kilograma tkanki tłuszczowej. Wysoce intensywny trening wydolnościowy to każda postać aktywności aerobowej wykonywanej na poziomie 70% maksymalnej częstości akcji serca. [Twoje tętno powinno wynosić 0,7 (220 - wiek)].

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Wiec bede wykonywal ogolnorozwojowke + 4 aeroby / tydz + oczywiscie dieta niskowegl. Mam nadzieje ze mi sie uda do wakacji jakos ludzko wyglodac:) Dzieki za pomoc. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Witam to ponownie ja:). Otoz cwicze juz ACT ok miesiaca i aerobuje się. Jednak doszedlem do wniosku iz moze lepiej bedzie przejsc juz na jakiss inny trening gdyz na mojej silowni po 1 cwiczeniu ciezko bardzo jest przejsc od razu do 2 bez przerwy wiec czesto musze robic przerwy:/.?? I zastanawialem sie nad jakimis odzywkami zeby wspomoc spalanie tkanki tluszczowej ?? Prosze o porade i przepraszam za brak polskich znakow:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
devid88:

"cztery razy w tygodniu po 40 minut spalisz 1600 kilokalorii. W ten sposób tygodniowo pozbędziesz się ok. - kilograma tkanki tłuszczowej."

Jeden kilogram tłuszczu dostarcza mniej więcej 9000 kalorii. spalając tygodniowo 1600 kalorii, nawet przy założeniu, że cała energia będzie dostarczana z tłuszczu (co jest niemożliwe) miesięcznie spalisz góra 6400 kalorii, co daje jakieś 650 gramów tłuszczu miesięcznie - a nie kilogram tygodniowo.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Dzieki za odpowiedz ale to mi raczej nie pomoglo w podjeciu decyzji. Moglbym prosic kogos o wieksze sprecyzowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
TO moglby mi ktos doradzic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6758
Wydaje mi się że skoro twoim celem jest tylko uzyskanie formy na lato, to po ogólnorozwojówce wybrałbym trening nr.1. Powtórzenia w zakresie 15-20 ograniczając wegle, trening 3 x tydzień. Do lipca masz 3 miesiące mysle że jeśli dobrze się do tego zabierzesz to 5-8kg powinieneś zrzucić.
P.S nie zapominaj o przysiadach ze sztangą, po nich powinieneś wychdodzić z siłki mokry. pozdro i życze powodzenia..

To co nas nie zabije to nas wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o klatke

Następny temat

Split - dobrze dobrane dni?

WHEY premium