SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZACZYNAM I NIE WIEM CO I JAK

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7224
Witam . Mam pytanie a zarazem prośbe . Mam 186 wzrostu waże 68 kg . Czyli sylwetka szczupła . Mam diete tz dobrałem odpowiednie i skladniki z duza zawartoscia bialka i weglowadanów . Cwiecze od 4 tygodni w domu . Na laweczce . Dziennie około 10 serio po 20 razy 40 kg . Do tego jescze robie trening na mięsnie brzucha dodatkowe 20 minut cwieczen brzucha . Chcem zaczac chodzic na profeslinalna silownie i zaopatrzyc sie w kreatyne aby nabrac wiecej masy , aby do wakacji jakos rzezbe uzyskac . Poradzcie czy kreatyna pomoze . Moze jakies cwiczenia dieta lub jakies propozycje co do nabrania masy i rzezby .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2104
Kreatyny narazie nie bierz poniewaz dopiero zaczynasz cwiczenia, zacznij ja brac gdzies za jakies 6 miesiecy gdy nabierzesz wprawy w cwiczeniach i bedziesz je dobrze wykonywal. Narazie sobie kup Olimpa - Profi Whey Mass.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2104
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch od A do Z

Następny temat

plan i pytania. ile można to ciągnąć? coś zmienić?