SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest browar i nie ma bata, spam wymiata tego lata Cz. II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1878
a ja sie jak na razie przede wszystkim opi***am w koncu wakacje sa, trzeba odpoczywac oczywiscie jesli jest taka mozliwosc

"Some things will never change..." - 2Pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ja też po skończeniu szkoły trochę posiedziałem na dupie, ale nie można za długo bo ciężko potem cokolwiek zacząć robić

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
dokładnie ja planuje z rok porobić i na studia zaperdzielać ,ale co z tego wszystkiego wyjdzie to się jeszcze okaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Stoker ja pytalem o relacje z kumplami, czy w okolicy ok czy wałki nie lecą kumple nie strzelają itd


aa to lajtowo, byłem z kumplami w zeszłą środe na imprezie dla licealistek w jednym z lepszych klubów w Krk i jaja były ogólnie ok, tylko kumpel z osiedla idzie na wage bo na*******ił komuś i stawiał opór przy aresztowaniu, murzyna naklepał na mieście

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2011-07-18 20:41:35

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1878
oj nie ładnie... rasista (?)

"Some things will never change..." - 2Pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
dużo nie powinien dostać

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-07-18 21:24:44

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Nikt się nie smuci czemu Maślanka nie pisze ?

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12811
ja robie od poniedziałku do soboty, ale jak bym mial tak robić cały rok na okrągło to bym wpadł w taka rutynę że by nie było czasu na dupy i wgl na nic

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja wiem czemu to się nie smucę hihi się pije i pali ze Studem to się czasu dla kolegóf ze spamu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
ja zawsze znajdę czas dla wszystkich

100 % satysfakcji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase 3x/tyg.

Następny temat

nie wiem co się stało

WHEY premium