SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest browar i nie ma bata, spam wymiata tego lata Cz. II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1573
To zagraj coś bardziej dzisiejszego. W szachy to będę szpilał jak będę na emeryturze.

Citius, altius, fortius!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
"Zip jak byś u mnie woził sie w takiej koszulce i nie jeździł na mecze i nie napie*dalał to byś bęcki dostał. To jest dobre za***iste podejście, bo teraz jest moda na hooligaństwo i młodzi bujają się w tym, a jak psy ich spisują to płaczą. Nie oceniam Ciebie od razu mówie, bo wiem że Ty masz coś w głowie i raczej nie lansował byś się jak pajac, także 0 spiny "
Myślę że tak jest wszędzie, nie tylko w Krakowie. Sam mam do tego takie same podejście, tak samo jak chyba każdy kumaty.
/vinci, chwdp to był bunt, jp to moda, chociaż patrząc co się dzieje dzisiaj połowa, jak nie i 80% społeczeństwa wrzuca to do jednego wora.

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-08-04 14:51:44

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzesiu sie nie znasz to sie nie odzywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1573
Pierwszy raz mnie nazwałeś po nicku






Citius, altius, fortius!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
elo Wam, no fajna koszulka, niezła oprawa, ja mogie pograć na kurniku



JP 100

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1573
A w co umiesz Rteesiaku?

Citius, altius, fortius!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
niewiem dopiero sobie konto założylem

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1573
To zobacz jakie gierki Ci odpowiadają.
Tak poza tym, jak myślicie, na razie mogę Ćwiczyć na siłowni własnej roboty? W piwnicy mam tylko sztangę, hantle, ławkę i obciążenia. Do podst. ćwiczeń da radę. Kiedy się powinno przenieść na pro albo w ogóle się nie przenosić?

Citius, altius, fortius!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ten sprzęt co masz Ci starczy półki co, a z czasem sobie dozbierasz więcej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
dobra Dzesław w co mam Cie rozwalić

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase 3x/tyg.

Następny temat

nie wiem co się stało

WHEY premium