SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest browar i nie ma bata, spam wymiata tego lata Cz. II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Wuchta 20 dni co Ty haha

robota juz sie konczy, robilimsy okolo 2tyg, kasa hm, najpierw robilem z typem i w tydzien 490 chyba, a teraz z innym i dniowka 130-150 ()

łacznie coś ponad tysiaczka dostane do ręki..

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
a mi wyszło w 4 tygodnie ok 2500 + dzisiejsza premia 100 czyli nie najgorzej, a właściwie jeszcze tyle to nie miałem

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
do lanego piwa nie ma ch*ja żeby dolać wody, bo lane piwo jest z kegi, która jest napełniana browarem tylko i wyłącznie pod ciśnieniem z maszyny w browarze, żeby piwo było rozcieńczone musiało by być zmieszane z wodą przed nalaniem do kegi, a zbiorniki rozlewające są pilnowane przez UE więc nie ma chvja żeby rozcieńczyć chociaż 0,5%. Wiem co mówie bo powtarzam słowa kanclerza PSB

a ile macie lat Cinek i Dzesio?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Siema, a ja w sumie bezrobotny już 10 miechów Robin można dolać do beczki i nie są rozrabiane w browarach, tylko przez właścicieli knajp bądz hurtowników. I wiem na pewno że do kegi można wlać (nie pytaj skąd )

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-08-12 19:46:19

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
nie nie nie, nie można dolać do beczki bo to nie jest na zakrętkę, to się wlewa jednorazowo i właściciele knajp, czy hurtownicy nie mają dostępu do sprzętu rozlewającego. Można wlać do kegi ale to jest trzeba się w chuuj postarać, znacznie lepiej jest *******n*ć cenę która odbije to z nawiązką. Wiem to od człowieka który rozlewał piwo więcej w chvj niż ty żyjesz, powaga kanclerz polskiego stowarzyszenia barmanów, który alfą i omegą jeśli chodzi o alkohole

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1878
cinool

taki jak ja mam to mozna juz za 300 zl na allegro kupic

jeden miesiac z diety zrezygnuj (jesli masz wogole) i juz masz tylyfon








"Some things will never change..." - 2Pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Wiem to od człowieka który rozlewał piwo więcej w chvj niż ty żyjesz a ja wiem stąd ze ojciec miał knajpe kilkanaście lat, i pamiętam jak jeździłem z nim nieraz do hurtowni to nie raz właściciel proponował różne przekręty, jak mu się np paleta win w butelkach przeterminowały, to przelewał do kegi a wino jest w takich samych kegach co bro. A po 2 to bro w kegu nie jest pod ciśnieniem, bo żeby je wypompować i nalać potrzebny jest dwutlenek węgla.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Ty ale jak ojciec miał knajpe np z 10-15 lat temu to od tego czasu się wszystko zmieniło bez wątpienia, ja mam info z 2011 roku, jak robiłem kurs

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile macie lat Cinek i Dzesio?

Jaki Cinek co za Cinek? Ja? 18

jeden miesiac z diety zrezygnuj (jesli masz wogole) i juz masz tylyfon

bym miał zjeść 300zł mniej to bym ze świata zniknął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1573
dzisiaj jechałem klate na skosie hantlami i mi się wyślizgnął hantel i sobie coś zrobiłem z łopatką . Jeszcze bym w głowę dostał

Citius, altius, fortius!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase 3x/tyg.

Następny temat

nie wiem co się stało

WHEY premium