SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jenna_20/mini redukcja ;-)blog

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Vladziu ja byłam na praktyce w takim SPA w górach i jeszcze się tam wybieram i powiem Ci,że nawet kremy dostępne na rynku będą skuteczne jeśli będziemy stosowali je regularnie wzbogacając ich działanie masażami,natryskami,nacieraniami,maskami,ćwiczeniami,dietą itp.Jest jeszcze kilka domowych sposobów by wzmocnić ten efekt Tak samo zabiegi w SPA jeden nic nam nie da,a seria chwilowo wystarczy,jednak jak nie będziemy dbać w dalszym ciągu o to to problem powróci.Miałam klinetów co po 2 zabiegach twierdzili,że jest dobrze.Dla mnie to ciało zostało wygładzone przez wcześniejszy peeling,człowiek się zrelaksował przy spokojnej muzyce i wygrzał w ciepłej folii
W hotelu w którym pracowałam cena takiego jednego zabiegu to 140zł.
No i czekolada już jest mało popularna wśród klientów-my proponowałyśmy ją zazwyczaj bo się nam szybko i łatwo nakładała i peeling nie wymagał wcześniejszego spłukiwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Śniadanie 6:30
Szklanka mleka 1,5%
pół szklanki płatków owsianych
do tego odżywka białkowa

Po siłowni bedzie banan ze względów technicznych nie dam rady nic innego zjeść,a to jedyna racjonalna wg mnie przekąska po treningu dostepna w sklepie,ktora moge zjeść od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
może zmoim profilem torche nie aktualnym już nie jestem najlepszym doradca co do redukcji, ale takie rzeczy jak banan na redukcji i to dla osoby (kobity) ważącej niewiecej niż 60kg to o dupe rozczaść, lepiej wez sobie dwa jabłka zjedz jak mjuż masz owoce jeść

na twoim miejscu zaczął bym od bilansu na zero na diecie lowcarb, ckd, itp
mało węgli, dużó nie schudniesz ciało sie ujędrni, a jak bedzie za słabo doddasz spalacz i obetniesz kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie ze sie nie ujedrni bo na low carbie schodzi glikogen z miesni i leca wymiary oraz tracisz 'pelnosc' miesni, jedynie brzuch jest bardziej plaski

Jenna w sniadaniu brakuje tluszczy, dorzuc garsc orzechow, nasion, pestek lub lyzke oliwy
albo jajko jakie ale po tym zestawie to kibel gwarantowany

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2007-06-14 12:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No i czekolada już jest mało popularna wśród klientów-my proponowałyśmy ją zazwyczaj bo się nam szybko i łatwo nakładała i peeling nie wymagał wcześniejszego spłukiwania

to byla czekolada z czyms tam jeszcze - napisalem skrotowo bo nie dociekalem skladu...
a co do regularnosci, to niedlugo jedziemy znow na jakis wypad, wiec znow sobie jakies zabiegi strzeli

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Niech sobie weźmie zabieg winowy jeśli oferują lub borowiny-są wg mnie o wiele skuteczniejsze na ujedrnienie i cellulit choć zapach obrzydliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a dzieki - zapamietam sobie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
michal_bas ale tylko do redukcji nie mówie o stałym lowcarbie, gdy wjedzien a wieksze wegle, czy tam sie załaduje, wszystko bedzie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
na low carbie przy zadbaniu o bialko, o limit kalorii adekwatny do aktywnosci, przy cwiczeniach z obciazeniem i zachowaniu wegli w posilkach okotreningowych da sie ujedrnic cialo

jenna, banan po treningu silowym jest ok
w sniadaniu j.w -brak tluszczow
a w ogole- nie mozesz jesc na sniadanie jajecznicy z warzywami? naprawde dobra alternatywa

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Jenna_20 w zuplelnosci cie rozumiem, przerwane treningi, zmiana ksztaltu ciala. Sledze Twoje zmagania i byc moze cos z tego przyda sie i mnie. 2005 i 2006 dwie operacje kolana, ACL i lekotka.. moje nogi nadal nie wracaja do normy. Celulit jest duzy. Jestem raczej szczupla, trenuje, silownia+Hiit 5-6dni w tyg, dieta a cholerstwo nie schodzi.

Wszyscy polecaja; martwy ciag, przysiady, wykroki... nogi sa masywniejsze od tego ale tluszcz nie zlazi.
Co do wyprostow nog na maszynie, nie sa polecane dla osob po operacjach kolana, obciazaja je zbytnio.

Co do zabiegow nie ejstm przekonana, stosowalam kilka roznych, pomagaja ale tylko chwilowo a do tego spory wydatek. Kremy i mazaz domowy maja podobny skutek i tansze.


6roove- wydaje mi sie, ze masz zdjecie mojego kota w avatku LOL



Zmieniony przez - taska w dniu 2007-06-14 20:24:57

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwa redukcja i masówka jednocześnie?

Następny temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

WHEY premium