SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jenna_20/mini redukcja ;-)blog

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Jenna - 3 ziemniaki mlode... To mi jakos nie teges. Bialko walilbym na wieczor ( Mi pomagalo tak przy redukcji ). Jak masz do dyspozycji tylko hantelki 7kg to generalnie pozostaja Ci wykroki z obciazeniem.

Oraz

Twoje wypowiedzi wskazuja, co wspomnial Vlad, ze problem po czesci jest psychologiczny. Niestety tak ten swiat jest zbudowany, ze kobiety starzeja sie inaczej niz faceci ( na dobrym koksie Pan Zdzisiu moze i przy 50ce wygladac spoko, Pani Krysi w tym wieku nic juz nie pomoze ). Po czesci to sprawiedliwe - dojrzewacie (generalnie) wczesniej = wczesniej przekwitacie. Musisz sie pogodzic z tym ze 18ka ma prawo wygladac lepiej, niestety.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
mlkv to sa takie typowe obciążniki na nogi,takie do zapięcia.
Powiem Ci ,że ostatnio widziałam taka 30-stkę ,że głowa boli,w sensie super laska.
Pozatym cellulit to nie jest wytwór mojej choroby psychicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja tez znam 30 super laski...
ale...
czy obmacywalas ją? (pytanie retoryczne)
oraz... genetyka, genetyka...
moja byla w wieku 28 lat wygladala jak fotomodelka...
na fitness to chodzila 3-4 razy w miesiacu (jak jej kopa w dupe dalem, zeby nie siedziala bezczynnie) a o diecie to nawet nie slyszala

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
no genetyka to fakt,chociaz patrzac na moją mamę to ma dobre nogi jak na jej wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Jenna - argument o "super30kach" czesto jest podnoszony przez kobiety ktore obserwuja pierwsze objawy postepujacego wieku, sam go w takich okolicznosciach slyszalem z 5 razy od jednej mojej ex. Nie twierdze ze nie bedziesz wygladac juz dobrze, tylko ze niestety z biegiem czasu bedzie Cie to kosztowalo wiecej i wiecej wyrzeczen/wydatkow. Z jakichs powodow przemysl kosmetyczny ma sie swietnie, prawda?

I

Genetyka to genetyka, a wiek wiekiem. Kiedys bylem z laska pod 30ke ( wygladala na wczesne 20, ) i fakt, na ulicy bomba, slina wszystkim zdrowym samcom na chodnik kapala. Ale jak sie rozebrala to wprawne oko moglo wychwycic, ze 10 lat wczesniej byla z niej lepsza zawodniczka. Bedzie zdrowiej jak z kwestia nadjezdzajacego "rydwanu czasu" pogodzisz sie wczesniej niz pozniej.

A obciazeniem na nogi nigdy sie nie bawilem przy redukcji i nie jestem w stanie polecic Ci przy tym czegokolwiek co nie zwiekszyloby objetosci nog.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no wlasnie...
dlatego pytalem o to obmacywanie
z daleka wiele rzeczy wyglada idealnie...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Póki jeszcze moge ,chce doprowadzić swoje ciało do perfekcji przy pomocy ćwiczeń i diety.Potem jak już będzie trudniej biore pod uwage chirurgię plastyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Niestety po ostatniej wypowiedzi jestem Ci zmuszony polecic psychologa.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Dlaczego?Wy macie sterydy,kobiety mają chirurgię plastyczną.
A co Ty myslisz ,ze Pamela czy inna Carmen Electra trenuje 7 razy w tygodniu i ma dietetyka? Wszyscy wiedzą ,że nad ich wyglądem czuwa sztab chirurgów plastyków.TAKA prawda ,ze w eiku 30 kilku lat ,po urodzeniu dziecka itd drobne zabiegi chirurgi plastycznej są idealne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jedna znajoma ostatnio wziela 18 tys pozyczki z banku, na liposukcje...

tez ma podobny problem z wygladem, jak Dżenna

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwa redukcja i masówka jednocześnie?

Następny temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

WHEY premium