SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jenna_20/mini redukcja ;-)blog

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Lepiej ze cwiczy niz by miela siedziec i jesc chipsy - jak przykladowo moja obecna kolezanka...

Eska, chyba czegos nie rozumiesz...
tu nie chodzi o cwiczenia, ktorych zbawiennego wplywu chyba nikomu na tym forum nie potrzeba klarowac, ale o problem podejscia do samego siebie...

to jest jak z anorektyczkami - wygladaja jak kuracjuszki Oświęcimia, ale wg nich ciagle sa grube...
nie widzisz roznicy?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
Na cellulit to sobie kup krem vichy, dostępne w aptece... Moje koleżanki z pracy go polecają.
Co do treningu, to polecam typowe areoby. Steper, przysiady wykroczne ze sztangielkami, wyciskanie na maszynie lub przysiady ze sztangą. Unoszenie nóg na maszynie (do przodu i do tyłu).
To oczywiście zestaw tylko na udka i pupe, sam to robie ostatnio na każdym treningu ;)
Dieta: ujemny bilans kaloryczny jest dobry na odchudzanie, Tobie nie jest odchudzanie potrzebne. Policz sobie ile musisz jeść białka, węgli, tłuszczy i kcal i jedz mniej więcej tyle. Zrezygnuj z pustych kalorii, bo będą się tylko odkładać. Nie jedz ziemniaków, produktów z białej mąki, makarony rzadziej niż do tej pory.
Nie jestem specjalistą, ale to powinno wystarczyć. I na prawdę, nie odchudzaj nam się więcej, zainwestuj w krem na cellulit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Dzieki za porady ale to brzmi jak kryptoreklama.
Vichy dla mnie nie jest wcale rewelacyjnym kremem,pozatym swego czasu chodziłam na masaże antycellulitowe i gosciu od masażu powiedział mi ,że każdy krem zawierający składniki typowe dla takich specyfików (kofeina,bluszcz,l karnityna,kasztanowiec,gorzka pomarańcza,kolagen),jest skuteczny.Nie będę wydawać 100 zł na krem ,który jest wyprodukowany przez Vichy...jak moge mieć za ta cene 5 innych o przyblizonej skuteczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
A masaże pomogły?
Znasz jakieś inne, tańsze kremy? Możesz mi na prv napisać żeby nie było kryptoreklamy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kiedy bylem ostatnio na wyjezdzie, to moja laska w takim hotelu SPA zafundowala sobie 5 zabiegow z czekolady...
musze przyznac, ze efekt zayebisty... co prawda chyba 1400 zl ta seria kosztowala, ale widac efekt...
ta babka, ktora wykonywala zabiegi, twierdzila ze wszystkie dostepne w sklepach masci maja marginalny wplyw na zwalczanie celulitu...
na granicy placebo

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Vladziu no tak ,w zasadzie mają tylko wpływ na elastyczność skóry,dodatkowo szorując się jakimś masażerem skóra jest mega wygładzona no i z tego powodu wydaję nam się ,że cellulit znika.
Jeśli chodzi o mnie to używam kremu z AA-takie brązowe opakowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
kup chlopu czekolade z Goplany i niech wciera ;)))

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
BUHAHAHHAHAHA nie mogę.... dobre

Dobra ide spać,jutro wstaje o 5:50 ,żeby sobie zaklepać bieżnie na 7:00.

Zmieniony przez - Jenna_20 w dniu 2007-06-13 22:49:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
to jest jak z anorektyczkami - wygladaja jak kuracjuszki Oświęcimia, ale wg nich ciagle sa grube...
nie widzisz roznicy?


ale ona sama mowi ze jest chuda... czyli ze wie ze nie jest gruba i sobie tego nie wmawia. Pisze jedynie tyle ze ma celulit - co zreszta widac na zdjeciu uda wiec nie widze problemu ze chce go zlikwidowac

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
jak i ja nie widze problemu, niech likwiduje
same kremy nie wystarcza

jenna przemyslalas sprawe?
jak to zrobisz, sprobuj ulozyc jakies sensowne menu i wklej
doradzimy

do zabiegow kosmetycznych dodaj- szorowanie ciala szorstka rekawica sizalowa przed prysznicem, na koniec "prysznicowania" juz tylko zimna woda ostrym strumieniem, dalej wklepac balsam antycell. lub zwykla oliwka dla dzieci na mokra jeszcze skore
zastosuj sobie tez peeling kawowy, swietnie wyglada i zmiekcza

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwa redukcja i masówka jednocześnie?

Następny temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

WHEY premium