SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jednak dobrze byc umięsnionym...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1004


NIestety dzisiaj mialem wypadek zreszta z jednym z uzytkownikow tego forum...."nic" nam sie nie stalo, nie wiem jakim cudem ale nic... gdyby nie pasy to by bylo po nas....i wlasnie, pasy... sila z jaka mnie zatrzymaly byla przerazajaca, nie moglem na poczatku oddychac..i lekarze poweidzieli ze gdybym nie był UMIESNIONY to by mnie te pasy połamały, mostek, zebra, bark albo obojczyk.....a wiec PAKUJCIE DLA WLASNEGO BEZPIECZENSTWA... załaczam fotke...nasz samochod wygladal identycznie tylko ze dach byl w harmonijke złozony pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Miałem znajomka, dzik taki był że nikt mu w oczy nie spojrzał, przeleciał na motorze przy 130 przez furtkę stalową, przeszyła go w pasie i zatrzymał się na domu swoich rodziców.
Nawet na chwilę nie stracił przytomności , nie jękną, w szpitalu jak go otworzyli pani doktor wyszła z sali i powiedziała do jego brata że przez sterydy nie ma tam co składać, zamknęli go i po 3 dniach zmarł.
Myślmy wszyscy co robimy na drodze

Zmieniony przez - KrissLdz w dniu 2012-09-29 13:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Czytałem że gościu chodził tydzień z połamaną nogą,nie przeszkadzało mu to,bo mięśnie trzymały wszystko!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
heh.. mieliście szczęście.
ostatnio w wypadku samochodowym zginął koleś z działu "Motoryzacja" na Insomnii. ;/

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
TURBOX [*]




Miales szczescie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18291
2005 rok, patrz na daty!!! ,a nie nabijasz cały czas posty w starych tematach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Warto przypomnieć żeby mieć motywacje na treningi! Trzeba ćwiczyć dla własnego bezpieczeństwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
jasne przeciez w kazdej chwili moga nas napasc marsjanie albo Afganistan sie przyblizy do Polski......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nick Scott nie miał takiego szczęścia - został kaleką, ale nieźle sobie radzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
powiedziałbym nawet, że całkiem dobrze sobie facet radzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cuda na silowni... A moze super gentetyka...??

Następny temat

pierwszy rok treningów kif

WHEY premium