SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jasie do kwadratu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
Mam kilku kolegów którzy planują rozpocząć przygodę z żelastwem. I tu jest jeden problem, każdy z nich jest ektomorfikiem, nie mają sadła, nie są otłuszczeni. najpierw pytają się mnie o rady a później i tak robią swoje. np. Mówie po co ci gainer, przy twoim stażu i budowie wszystko wyciągniesz z jedzenia, kup sobie lepiej witaminki,a oni i tak wydają kasę na zbędne odżywki, drugi przykład gościu chce rozpocząć trening masowy i mówi że będzie do tego biegał(dodam że jest mega ektomorfikiem bez "grama" tłuszczu") mówie mu że na dobre to nie wyjdzie, i co słyszę?? "co uważasz że tylko grubasy mogą biegać". Tak samo sprawa ma się z dietą, uważają że jak zjedzą byle jaki obiad i jakieś shitbatony to masa im wzrośnie. Najgorsze jest to, że nawet nie wejda na sfd, nie posłuchają kogoś tylko lecą na tym co im się wydaje i nie przyjmują innej wersji. Ja na początku spędzałem godziny na czytaniu poradników i artykułów bo wiedza to podstawa. to tak jakby budować dom wiedząc tylko że trzeba ustawiać cegły jedna na drugą!!
I tu pojawia się pytanie czy znacie jakiś sposób na oświecenie tych gości, zależy mi na tym żeby mieli przyrosty itp. i zaoszczędzili kasę, w końcu to moi kumple!!


pzdr

Zmieniony przez - Erazmos w dniu 2009-07-07 21:54:33

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
A mój znajomy zawsze jak się go nie zapytam co dzisiaj robisz? To on zawsze dzisiaj bary dzisiaj bary hehe fakt on robi wszystkie partie mięsni w różne dni treningowe ale jak go spotykam to on zawsze robi bary i sie z niego polewam że tylko bary ciągle robi, a on się tak wkvrvvia tym bardziej ze teraz juz nie tylko ja tak mówie i jak inni znajomi go widzą to mówią"Co tam?Bary dzisiaj? " haha

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Poprzyj swoją teorię w jasny dla nich sposób, podając im jakieś sensowne argumenty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Widząc ich podejście pewnie po sezonie przestaną ćwiczyć więc nie wysilaj się niech robią swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Człowiek uczy się na błędach ja bym ich olał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
olej ich, potem powiesz "a co Ci krejzolku mówiłem ..."

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Jak sam zaczniesz sobą coś reprezentować to inni będą chcieli Ciebie słuchać,ludzie mają ogólnie gdzieś rady od ludzi co dużo mówią a po nich nic nie widać..

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6193
nie chcą słuchać to i strata.Później będą ci zazdrościć sylwetki.Niektórym ludziom trudno jest coś wytłumaczyć.U nas na siłce jeden gostek codziennie bił rekord na klatę,efekt był znikomy bo przez 3miesiące podniósł tylko 2,5kg więcej,ale nie dalo mu się wytłumaczyć ze to mu nic nie da

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Geniusz uczy sie na cudzych błędach, Mędrzec uczy sie na swoich błedach a Głupiec nie uczy sie wcale ...
IMO olej ich szkoda strzępić sobie język

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Nie będą mieli przyrostów to znudzi im się siłka i przestaną ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
Ja jak tłumaczyłem jednemu koledze to miejscami miałem ochotę mu wy***ać lampe, bo nie wytrzymywałem. Od tego kolegi dowiedziałem się że na mase najlepsze są kanapki z batonem, w sumie nawet dobre, ale ****a na mase? Albo myślał że jest kulturystą bo codziennie pakuje, robi pompki, podciąganie i uginanie z hantlami. A jak mu wysłałem linka z artem o FBW z sfd to stwierdził że sfd jest po***ane. To se dałem spokój.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak potu

Następny temat

Ocencie mnie :)

WHEY premium