SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki po przerwie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Witam w maju przez okres dwóch miesięcy zacząłem trening na siłowni. przez cały czerwiec stosowałem HMB Aminostara. Po wakacjach mam zamiar znów trenować, aż do następnych wakacji. przed zażywaniem hmb wyciskałem 54Kg po całym cyklu wyciskałem 66kg w dodatku z 37cm w bicepsie urusł do 39,5. Mój wzrost to 176 i 87kg wagi. Od września mam zamiar stosować nadal to samo HMB z tym, że chciał bym dodać do tego jakaś kreatynę i Białko oraz Olimp THERM LINE II aby spalić trochę tłuszczu z mojego Maciusia :D ktoś mi mówił, że do Olimp THERM LINE II dobrze jest mieć pas grzewczy czy jakoś tak który przyspiesza proces spalania i kosztuje jakieś 15 zl. Dodam, że od maja do czerwca trenowałem 5razy w tygodniu po 1-1,5h od pon do piątku codziennie inna partie mięśni tak aby mogły się regenerować. Czy moje zamiary są słuszne czy kompletnie mijają się z celem ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
co do tego pasa z suplementami widziałem efekty na własne oczy;] bo jeden z moich kolegów to używał ;] A hmb będę brał dla samego efektu placebo :d
chociaż po tym co napisaliście raczej nie zadziała tak samo jak ostatnio :d. Co do diety wprowadzę jadłospis według własnego uznania opierając się na opisach tutaj ale jednego posiłku na pewno nie zmienię :D czyli obiadu który mam po siłowni. Nie mam na tyle czasu aby samemu sobie gotować obiadki poza tym na kulinariach nie znam się prawie wcale ;p. Matka po powrocie z pracy o 18 też raczej nie będzie miała ochoty specjalnie dla mnie gotować mi coś codziennie wiec obiad pozostawię bez zmian ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To, czy bedziesz budowal mase, czy redukowal, jest zalezne od diety.

Na HMB, ani sily, ani masy nie zbudujesz-co najwyzej, jesli juz, to moze miec dzialanie antykataboliczne. Dla mnie, nie warte swojej ceny.

Bialko-uzupelnienie brakow w diecie.

Dalsza rozmowa bedzie miala glebszy sens, jak wrzucisz ankiete dzialu i info o diecie b/t/w/kcal.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
na suplementy przyjdzie czas.


Najpierw sie zajmij dietą, odpowiednim treningiem i regeneracja organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Jeśli chodzi o dietę to jest to raczej nie możliwe ponieważ posiłki mam w innych godzinach ;] ogólnie od maja ograniczyłem prawie całkowicie słodycze jem sporo jogurtów z rana normalne śniadanie po powrocie z pracy(szkoły) jem drugie śniadanie i miedzy 19-20 zjadam obiad jeśli jest coś smażonego na patelni staram się jak najwięcej odsączyć dlatego jeżeli chodzi o dietę z jakimiś specjalnym posiłkami to raczej nie wchodzą one w grę. Do pierwszego kolegi dlaczego na opakowaniu mojego hmb pisze zwiększa masę i siłę mięśniowa tak jak napisałem biceps też w krótkim czasie urósł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
To co pisza na opakowaniu a co faktycznie ma miejsce to 2 rozne historie!! Biceps urosł pod wpływem treningu i dostarczenia odp. budulca!!

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
wiec co mam brać jeżeli nie mogę stosować odpowiedniej diety ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
myslisz ze dieta jest dla osob przywiązanych do lodówki? bez pracy, dziewczyny i pasji?

dieta - to jest swiadomy jadlospis, który bierze pod uwagę cel i paramatry takie jak zapotrzebowanie kaloryczne danej osoby.

ludzie pracują, studiuja, chiodza na dyskoteki - a dietę trzymają, wiec jesli nie mieszkasz na dnie jeziora to wydaje mi sie - ze jesli Ci zalezy - mozesz sie postarac.

inaczej jestes skazany na przypadek. moze Ci sie uda - a moze nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Stosować diete. Nie że nie można. Jesteś żołnierzem z 18h wartą pod koszarami?; )

Nie musisz jeść o ściśle okreslonych godzinach. Wazne bys miał w ciągu doby wiecej niż 3 posiłki, w tym najważniejsze posiłek przedtreningowy i potreningowy. A dieta ma byc tak dobrana by dostarczała odpowiednij ilości białek, węgli i zdrowych tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
trochę mi to rozjaśniliście bo szczerze mówiąc jestem laikiem w tego typu rzeczach. Więc gdy już ustalę swoja dietę co mam jeść kiedy i jak jakie suplementy mogę dobrać do tej diety czy np podczas diety i treningu mogę używać pasu pas neoprenowego i do tego np jakieś thermo speed lub line ?? czy to ma jakiś większy sens i czy ten cały pas w ogóle działa. co do diety jeżeli nie mam możliwości zmiany godziny tego jednego posiłku czyli obiadu i to co się w danym dniu znajdzie na moim talerzu ma duże znaczenia ??. A i jeżeli jestem nie zbyt wytrenowany kondycyjnie to czy ten pas suplement, hmb i dobra dieta będzie dobra czy narazie zając się tylko i wyłącznie sama dieta i nie miesiąc jej z żadnymi suplementami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie rozumiem zbytnio Twoich pytan:

ułóz dietę, wrzuć ją do sprawdzenia w odzywianiu - i nam tutajpodeslij linka

jakCi jakis posilek z planowych wypadnie - to miej w zapasie jakis awarynjy produkt zywiemniwoy, jogurt naturalny/kefir, paczkę migdałów, banan itp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Pro

Następny temat

Cykl z odrzywkami prosze o porady

WHEY premium