SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wzrosnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12475

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 90
Mam 19 lat i 176 cm wzrostu. Chciałbym dowiedzieć się czy można jeszcze urosnąć w tym wieku i co może być pomocne aby urosnąć chociaż 5cm. Czy są jakieś ćwiczenia wspomagające wzrost i czy może są jakieś witaminy itp.?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Ludzie czy wy jestescie normalni? I co z tego ze ktos ma 170cm. To nie prawda ze laski leca na wysokich facetow to sa jakies pieprzone stereotypy. Ja mam 174 dobrze sie z tym czuje i na brak zainteresowania ze strony lasek nie narzekam, chlopaki glowa do gory, a Ci co pier...lą ze jestesmy knypy, to wlasnie tacy ludzie maja jakies kompleksy i w ten sposób probuja sie wyzyc, szkoda mi ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25
Ja ma nie całe 18 lat i podobny problem (174cm-175cm)... Odpowiedzcie, proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Za wzrost odpowiada genetyka, raczej z nia nie powojujesz.
Niektorzy rosna do 25 roku zycia.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

"Drzewa umieraja stojac, siadaj mamo!"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Mi pielegniarka w budzie mowila ze faceci rosna sie do 25 roku zycia (do tego czasu kosci moga sie wydluzac) Natomiast kobiety rosna do 16 - 17 roku zycia. Nie wiem czemu w ankiecie wszyscy prawie glosuja ze rosnie sie do 18 roku zycia.

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 619
e chłpaki niezgadniecie ja tesh mam taki problem mam prawie 18 ale qrna tylko 172cm heh i co tu powiecie :D ale pamietajcie ludzie nisi to ludzie sukcesu :D
1

pijmy mleko i bądżmy WIELCY :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7137
Ja mam 15 lat i 6 miesięcy i mam 171 - 172 cm wzrostu przez ostatnie trzy lata urosłem chyba z 10 cm ... i mam takie pytania : czy jak zaczynają sie pojawiać włosy na klacie to czy to jest znak że przestaje sie rosnąć ?? I czy ćwiczenia rozciągające takie jak np na szpagat poprawiają wzrost ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10118
Ja pierd.... Nindżor, rozbroily mnie Twoje pytania, ale zlewww. Kto Ci takie bzdury powiedzial? Ja mam 17 lat i 9 miesiecy i mam tylko.... 193 cm wzrostu, bycie wysokim tez ma swoje minusy, ale tak poza tym podoba sie dziewczynom taki wzrost :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
Nie wiem czy sie przestaje rosnąć jak sie pojawiają włosy na klacie, ale to chyba jakieś zabobony Mysle że rośnie się do 20 roku życia, chociaż od 18 do 20 już bardzo mało i wolno.. Ja mam 21 lat i 178 cm. Też nie jestem specjalnie zadowolnoy, ale już się pogodziłem z tym faktem bo wiem że więcej nie urosnę.. no ale to zalezy od genów. Gdzieś na forum jest zestaw ćwiczeń jak jeszcze troche urosnąć - jak wam na tym zależy to poszukajcie

Pozdrawiam
1

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 619
;( korde dostaje doła przez ten wzrost !! pomóżcie jush niewiem co robic niewiem czy przestac ćwiczyc zeby cos urosnac ? od poczatku 2000 do czerwca 2002 urosłem 3 cm i stanołem jest teraz marzec 2004 i NIC NIEUROSŁEM !! ;( nic tylko rozpaczac tak w 2002 w czerwcu zaczołem sie bawic w siłownie ale to były poczatki i tylko taka zabawa czyli siedzailem tylko na ławeczce i i hantelkami na bica na plecy i na nogi nicwiczyłem :( poradzcie cos niewiem jakies cwiczenia rozciagajace ? aa i mam jeszcze pytanko czy odżywki hamuja wzrost np dibenconzid ?

PS --> sorki za błedy orto ale moge je robic mam na to papiery :P

pijmy mleko i bądżmy WIELCY :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
wzrost to faktycznie genetyka.raczej nie da rady.ja tez nie jestem zbyt wysoki - ok 184cm., ale pociesze cie, bo jak jestes nizszy, to miesnie szybciej zaczynaja na tobie dobrze wygladac. no i mozesz teoretycznie wiecej podnosic, bo masz krotsze raczki)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
a ja w wieku (niecale) 15 lat mam 183 cm wzrostu, knypy

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakiś konkretny trening na elastyczność??

Następny temat

fitness w Gliwicach ?

WHEY premium