SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak uderzać wyżej nogami ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
yhy swietna odpowiedz, tak kopanie trzeba miec w genach i nie mozna sie tego nauczyc :/

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Nauczyć się można, ale nie samemu.
Trzeba poznać choćby podstawy techniki kopnięć, aby ćwiczyć je później samemu bez jakiś błędów.

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
No wsumie kupilem ostatnio 5 plytek z filmami ilustrujacymi uderzenia nogami, rekami, bloki itd z Muay Thai, wiem ze nie jest to co prawdziwy trening ale zawsze cos dobrego na poczatek. Ciekawie jest to zaprezentowane, sa tam rowniez relacje z zawodow.

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Wszyscy Ci piszą, że sam się nie nauczysz. Chyba się na Ciebie nie uwzięli i nie chcą Ci zrobić na złość. A jak wiesz lepiej to po co pytasz .. ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
Coz zobaczymy, zostaje mi wlasna praca, a jezeli nic z tego nie wyjdzie to jakos trzeba sie bedzie zapisac sie na sztuki walki.

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Ale typ

Zamiast wydawać kasę na szkoleniówki (które i tak na sfd miałbyś za darmo ) to zapisz się na kick, MT czy Taekwondo a zrozumiesz co tu ci ludzie piszą.

Możesz sobie oglądać sto razy szkoleniówkę i słuchać jak gość mówi "biodro, najważniejszy jest skręt bioder", mozesz naśladować jego ruch, ale bez trenera który cię poprawi nic się nie nauczysz.

Jeżeli bedziesz miał czas trenować w domu to na sto procent znajdziesz tez czas zeby skoczyc do klubu 2 czy 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
emceha tu sie nie zgodze z twoja ostatnia teza. ja mam czas na 1-3 treningi w tygodniu w klubie, a wolnego czasu mam naprawde sporo. Tylko wiesz, z reguly mam ranki wolne:) a na 19 praca;)
Mr Q. Zeby ci cos uswiadomic, przyszedl do nas koles, rzociagniety sprawny i w ogole, a sily kopniecia nie mial ni cholery i trafial jakies obcierki tylko (nawet w tarcze).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
No macie racje, musze sie porozgladac za jakimis zajeciami ale z tego co wiem to u mnie w miescie nie ma zbytnio tego co mnie intresuje ( kick boxing, muay thai ), a szkoda

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przemysl jak sadze to nie jest małe miasto i znajdziesz naewno cos uderzanego poaduj sobie te szkoleniówki na "such" mam kolesia i nie moge uwierzyc ,ale zachowuje sie jak ja w wieku 10 lat , a mianowicie uczy sie "king bogsingu ",jak sam twierdzi ,z filmów VAn
Damma <lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
no porozgladam sie, ale w domu tez czasem dla relaxu mozna sobie poladowac
1

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula vs Kubacki + w tle list Nastka do kibiców

Następny temat

Mark Hunt oraz Marvin Eastman poza Real Deal !!!

WHEY premium