SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak uderzać wyżej nogami ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
Witam, chcialbym sie dowiedziec jakie sa najlepsze cwiczenia rozciagajace na partie miesni nog aby wyzej kopac chodzi mi glownie o trenowanie na worku. Posiadam wor treningowy w domu i troche sie interesuje sportami walki, ale musze jeszcze popracowac nad uderzeniami noga.

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Nie umiejąc nic, to samemu się nic nie nauczysz, choćbyś bił wora dzien i noc

no moze jakby bil wora to cos by mu to dalo

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Idź na trening. Ćwiczenia rozciągające trzeba zobaczyć, bo z opisu to wiele nie będziesz wiedział. Ponadto masz podwieszone o rozciąganiu.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
No chcialbym sie zapisac ale raz ze nie mam wogule czasu w tygodniu bo zajecia glownie koncze pozno a dwa to u mnie w miescie nie ma treningów które mnie interesuja , chodzi mi o Muay Thai

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to skoro nie ma Muay Thai, to idz na kickboxing, tkd itf, karate kyokushin, kung fu etc. Samemu to mozesz sie porozciagac. Napisz z jakiego miasta jestes, to ktos ci na pewno pomoze w wyborze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
Jestem z Przemysla, ale jak juz zaznaczylem nie mam troche czasu w tygodniu, bardziej mi odpowiada trenowanie na worku w domu

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nie umiejąc nic, to samemu się nic nie nauczysz, choćbyś bił wora dzien i noc

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pracuj nad gibkością i elastycznością, bo nie musisz być strasznie rozciągnięty, żeby kopać wysoko. Pozatym zapisz się do jakiejś sekcji.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
No to się zdecyduj. Mamy rację czy nie ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
juz napisalem ze nie mam czasu w tygodniu na treningi poza domem i chcialem sie dowiedziec jakie sa najlepsze metody aby uderzenia nogami byly wyzsze, takie zadalem pytanie.

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie ma takich

bo kopac to tzreba umiec

to pierwsza rzecz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula vs Kubacki + w tle list Nastka do kibiców

Następny temat

Mark Hunt oraz Marvin Eastman poza Real Deal !!!

WHEY premium