SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak spalić tkanke mięśniową

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
Wiem że w zasadzie tutaj na forum wszyscy chcieliby raczej ją budować ale akurat mam taki problem co do mojej sylwetki:) Mam 170 wzrostu waże 65 kg(nie jestem gruby żeby nie było jestem raczej chudy) wszystko jest ok jeśli chodzi o góre ale przeszkadzają mi moje nogi. Otóz nie zależy mi bynajmniej na tym żeby te nogi miec tak rozbudowane żeby uda się o siebie o cierały od tego raczej uciekam. Ale (nie wiem od czego może od tego że 4 latka tańczyłem break dance) mam za bardzo rozbudowane uda w stosunku do reszty(przynajmniej mi sie to nie podoba) łydki w porządku ale uda są zdecydowanie za duże i nie jest to tłuszcz tylko same mięśnie. Co byście proponowali żeby tą "niepotrzebną" masę mięśniową spalic?? Dowolna metoda jaką znacie nie ważne czy traci się też na masie mięśniowej reszty ciała chodzi o to żeby coś zrobić z tymi nogami bez względu na koszty :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
Powiem tak: nie chce wyglądać jak kloc ;) Dlatego wypowiedź słoniaka mi tu bardzo podpasowała. Na pewno zaczne biegać i rozciągać sie(były czasy że sie linke bez problemu robiło :( ) a co z siłownią ile razy w tygodniu nogi i jakie ćwiczenia proponujecie(oczywiście piszcie to co pomorze spalić tłuszcz i idzie na rzeźbe nie na mase)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Najlepsza metoda jaka znam to rozbudowa gornej czesci ciala hehe, niepierdul tu ze niechcesz miesni, a co ty baba jestes czy kto, jak slysze takie posty to mi sie plakac z takich jak ty chce, wyp*****laj na silownie i to juz, przypakuj gore a dysproporcja zniknie, slyszeliscie kolesia chce miec ladne nozki jak panienka hehehe

P.S Jak widze kolesi chudszych od swoich lasek to chce mnie potargac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
ja tam sie nie znam ale myslac logicznie i prosto:D to byl rozbudowal sobie gore zamias meczyc sie z usuwaniem dolu;) ale to tylko moje zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
Wiedziałem że taki post sie pojawi :) Koleś ja od 2,5 roku regularnie na siłke chodze(może pojawiła się jedna dłuższa przerwa) 3-4 razy w tygodniu zmieniając program tak aby rozbudować te partie mięsni które mi pasuja a nei walić na hama aby większe(przypomne ci tylko że jak taki z ciebie kulturysta to w tym sporcie ważne jest nie tylko jak największy przerost mięśni ale także jak największa proporcionalność sylwetki...) przy mojej wadze wyciskam 90 na lawce i wierz mi góra jest naprawde dobrze zbudowana. A uda(niech ci będzie mięsień czworogłowy ud) nie pasują mi bo są do reszty nieproporcjonalne i nie dlatego że jak ty tam sobie pomyslaleś ze sie op*****lam i chce mieć nóżki jak panienka(wogóle zostane tranzwestytą...) po prostu to śmiesznie wyglada jak mam dosyć chude łydki(dosyć chude nie oznacza wogóle nie wyrzeźbione!) a za bardzo przerośnięty ten mięsień! Dlatego prosze jeszcze raz o jakąś metode która pomogłaby zmiejszyć mase mięśniową na udach(dodam że mam w nim 54 cm a co najciekawsze do tej pory nogi zaniedbywalem na siłowni bo od czegoś innego się wyćwiczyły)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12341
54cm to malutko(bynajmniej jak dla mnie bo mam dokladnie tak samo)

Pracuj nad reszta partii-najlepsze rozwiazanie
1

"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
Powiem ci że zacząłem(ostro bo od wykroków i to z nie małym ciężarem później przez 3 dni siedziec na dupie nie mogłem:) ) i wydaje mi się że problem leży właśnie w tym że nóg nie robiłem :P Wtakim razie co proponujecie na spalenie tkanki tłuszczowej?? Zwykłe ćwiczenia wystarcza czy potrzebne jakieś bieganie itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12341
Dietka+trening(3razy w tyg.)+ aeroby(2-3 razy w tyg.)

I powinno byc ok

Jak mam nieraz takie zakwasy jak Ty to jestem zadowolny,bo wiem ze choc troche przykatowalem moje miesnie

"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
Właśnie dieta: co jeść i ile jeść ?:) Co zaliczacie do aerobów bo obcykany w tym nie jestem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Mam dla Ciebie smutną wiadomość...

Nie zrzucisz tego, chyba, że rzeczywiście twoja wyjściowa waga to było 50kg.

Po prostu przy twoim wzroście i wadzie to są normalne wymiary. Ja np przy 88kg mam w udzie 60 cm i bynajmniej jakiś ultra paker nie jestem. Ba - w tym roku dobijam do 12000 km na rowerze...

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
Ale miałem mniej i ważyłem mniej dopiero po jakimś czasie na siłowni przybyło mi na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 54 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 725
Kolego, jeżeli Twoja decyzja jest przemyślana, to nie przejmuj się ludźmi mającymi monopol na rację. Chcesz mieć szczuplejsze uda, to je zagęszczaj. Nie ma na to innej metody, jak biegi długodystansowe (i analogicznie rower, ale to gorzej działa). Rób 3 razy w tygodniu 8-10 km i rozciągaj mięśnie ud. Raz na dwa tygodnie zrób marszobieg (bieg ile dasz radę przeplatany marszem) na 20-30 km. Licz się z tym, że spowolni to znacznie nabieranie ogólnie masy mięśniowej, ale to co chwycisz, będzie jak stal. Ja takie mięśnie wolę, niż pluszowe puchate misie, napuchnięty i przykurczone. Ale wszystko jest oczywiście kwestią gustu.

"Ludzie potykają się nie o góry, ale o kretowiska"
Chwała temu, kto mnie zabije. Śmierć temu, kto mnie obrazi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak motywacji ?:(

Następny temat

Kolejny planik... after 9 M

WHEY premium