SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się "naprawić" :/ ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Jestem zdołowany. Kiedyś miałem dobre łapy a dzsiaj dupa. Mam bardzo cienkie łapy ( dosłownie jak patyki ).
Szczególnie ubolewam nad na jedną częścią rąk, a mianowicie chodzi mi o odcinek między łokciem a nadgarstkiem. Są tam ręce tak cienkie ze nie wiem. Nie wiem co robić. Nie dawajcie mi jakis linków do stron z ćwiczeniami tylko coś poradzcie jak możecie.
Szczególnie cienkie ręce mam tuż za nadgarskiem w stronę łokcia.
Bo przeciez tam gdzie jest kość rammiena to wystarczy podnosic zwykłe ciezarki ale tutaj od nadgartka do góry kilka cm jak pomoć to nie wiem

Wiem, że może powinienem zażywać jakąs diete odpowiednią zeby zgrubieć, ale czy ona nie spowoduje ze bede grubiął tylko w talii a rece zostana jak patyki cały czas??
Jak mam ćwiczyć ( i prosze o nie podawanie linków, a jedynie wypowiedź jakiegoś gościa który w tym temacie siedzi, i potrafiłby powiedziec mi jak mam ćwiczyć i ile razy dziennie i co itd ) ???
Czy mam też uprawaić np. biegi itp jakies, ale jak przy tym poweiszkyc mase miesinioą... od razu mowie ze zadncy tabletek, białka nie zabardzo cchem łykać....

Czy znajdzie się ktoś kto pomoże ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Mam ten sam problem, tylko że nie zawadza mi on za bardzo. Może moje rączki wyglądają jak z oświęcimia, ale masa mięśniowa przy nich wygląda spoko ;). Proponuje trening/odżywianie na masę. Sam niedługo zaczynam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
1. nie "zgrubiec" tylko przytyc
2. dieta lezy u podstaw kazdego postepu sportowego
3. mozesz miec genetycznie waskie rece, ale nie rozumiem z jakiego powodu wczesniej byly "dobre"
4. nie wiem dlaczego boisz sie lykac tabletek, bilaka itd. o ile te tabletki to nie ufo, binladen i inne z dyskotek, ani tez koxy, nie masz powodu do niepokoju
5. napewno jezeli jestes chudy (a skoro masz rece jak "patyki" to raczej jestes chudy) nie zalecalbym biegania i innej aktywnosci niz silownia.
6. odpowiedni trening
7. punkt 2.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
A w jaki sposób się zepsułeś??

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
No właśnie nie wiem.... kiedyś nie uprawiałem sportu... tlyko w-f w szkole, a wszsytko było ok... czyli byłem normalny ( czyt. normalnej budowy ) ... chodzi mi o ręce. A teraz nie ćwicze ale chudy jestem w rękach szczegolnie.

wiem ze to moze miec podłoze słabego odżywiania... ale nie sadze zeby m xle sie odzywiał... tak czy siak w co moze powiina byc bogata moja dieta, i jak powinienm ćwiyczyc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
Dyskoteka... feta... kule... takie moje wytlumaczenie :) Chyba trzeba sie wziac jakos za trening. Bedziesz trenowal ostro. Diete trzymal i wszystko bedzie dobrze. W tym dziale znajdziesz wiele treningow dla siebie.
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
A moje wytłumaczenie jest takie, że koleś ostro w górę wystrzelił i dlatego teraz jest chudy. Ale z tego należy sie bardziej cieszyć niż martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Wiecie chłopaki jakiś dobrałbym ciekawy trening dla siebie na mase... tylko nie wiem za bardzo co ćwiczyć ( szczegołnie o łapy mi chodzi )...
i jak z tą dietą ( rozumiem ze mam jesc duzo, ale jaki posilki przykładowo w co bogate )...
aha i to schudniecie nie jest spowodowane wzrostem, jaki byłem wczesniej taki jestem i teraz.. zreszta jakby nie było musze to jakoś naprawić tylko nie wiem jak zacząc na początek :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Czytać posty podwieszone w dziale "Trening" i "Odżywianie". To jest najlepsza nauka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
Z tego co piszesz nie masz zeilonego pojecia o diecie ani o cwiczeniach, ale jak sie zaglebisz w jakies arty badz dobre ksiazki sobie zakupisz i zapiszesz sie na silke z instruktorem efekty beda.

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Zacznijmy od tego czy chce Ci sie wogole cwizcyc systematycznie 3 razy w tygodniu na silowni chociaz przez kilka miesiecy. Chce Ci sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Napisze Ci krotki poradnik:

1. Poczytaj dział "Odżywianie" (posty podwieszone), ułożysz diete, wrzucisz tam, poprawia Ci experci.

2. Idziesz do działu "Trening", poczytaj podwieszone, ułóż trening, experci Ci poprawia.

3. Ćwicz, i edukuj sie dalej, i bedziesz byQ, łapy tez bedziesz miał jak byQ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na Tricepsa i Bicepsa 15 min.

Następny temat

zbyt długa monotonia

WHEY premium