SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć w wieku 16 lat?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3281
Witam, mam 16lat 182 cm wzrostu oraz ważę 55kg. Chciałbym przytyć, lecz kompletnie nie znam się na dietach oraz kiedy co i jak jeść. Liczę na pomoc, Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To w sumie nie jest typowy placek tak się nazywa go czesto,, można go nazwać też omletem. jaja na twardo ok, twarożek dobrze jakby był to ser twarogowy (odrobina jogurtu naturalnego wkroić warzywka) a nie takie już gotowe twarożki.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam



Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2016-06-06 15:02:03
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
55kg przy 182cm to prawie same kości. Na twoim miejscu jadł bym byle co byle miało kalorie i było nisko przetworzone. Jak wygląda twoja aktualna dieta tzn. co jadłeś wczoraj standardowo?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3281
@Mateusz4949 śniadanie: 3 croissanty i jogurt pitny fruvita, obiad: ziemniaki, 3 kotlety + surówka, kolacja: 4 kanapki z serem i pomidorem. Bodajże tyle wczoraj jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3281
Obliczyłem swoje zapotrzebowanie kaloryczne(BMR) i wyszło mi 3058 kcal (15% białka: 459kcal= 115g | 55% węglowodanów: 1682kcal= 421g | 30% tłuszczu: 918kcal= 102g.

Chyba tak to powinno wyglądać, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
makro może być na początek, teraz pozostało ci ułożyć dietę w dzienniku i wstawić screen to będziemy mogli ocenić i coś doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3281
Zrobiłem coś takiego. Troszkę się nie zgadza z tym co obliczyłem - może tak być, czy nie? A i kiedy mógłbym trenować?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
dużo przetworzonych produktów....

jesteś uzależniony od tych kajzerek?
3

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3281
Ha ha, nie no dałem je bo lubie. Tak jak pisałem.. nie znam się Kompletnie na dietach - dlatego zapytałem Was. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Za duże zróżnicowanie imo, jeden posiłek 1200 kcal i 45 g białka a następny 400 kcal i 9 białka i trochę to nie spójne. Ja zrobił bym to tak: 1 posiłek jajka+płatki owsiane+rodzynki/daktyle/morele/banan , następnie 2,3,4 udo/pierś z kurczaka+kasza jaglana+łyżka oleju/garść orzechów + brokuł/sałatka i 5 posiłek schab/wołowina + ziemniaki + masło + kapusta kiszona
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek siłowni-masa u plan

Następny temat

Doping

WHEY premium