SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Mam problem. Otóż warzę 67 kg i mam wzrost 176 cm. Za cholere nie moge przytyć!! Pamiętam rok temu kupiłem odżywki- aminokwasy, jabłczan kreatyny, gainer, napoje izotoniczne(piłem jak cwiczyłem na silce), jadłem o okreslonych godzinach 6 posiłkow dziennie- ryz, kurczak. wedlina drobiowa, mleko, platki, chcleb gracham, owoce warzywa, zażywałem witaminy+ 2 razy siłownia w tygodniu no i cwiczyłem w domu. i po miesiecznej kuracji-1 kg przybrałem na wadze:) Aha. pozniej zatrułem się czymś- podejrzewam ze aminokwasami w płynie.... co zrobić zeby przytyć, wyniki badań lekarskich mam bardzo dobre, mam 23 lata. Proszę o pomoc
P.S cwiczyłem z odzywkami prawie 3 mc i przytyłem 2 kg....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3158
Najlepiej by było jakbyś wkleił tutaj plan dietetyczno-suplementacyjny
jaki wtedy stosowałeś
pozdr.

I mądry mylić się może, ale trwa w błędzie tylko głupi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Poczytaj o odzywianiu i treningu, zeby przytyc to proste: odpowiednia dieta i trening. Samo z siebie Ci nie wejdzie. A kreatyne na poczatku to raczej za wczesnie, po 6msc mozesz juz brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Niestety nie każdy ma dobrą genetykę. Innym kilogramy wchodzą bardzo łatwo nawet bez specjalnych diet i treningów a inni tak jak ty męczą się latami. Podejrzewam, że jesteś ektomorfikiem co dodatkowo ustrudnia twój cel. Musisz ćwiczyć i robić swoje i nic na to nie poradzisz. Dieta --> https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jadłeś za mało kalorii...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
na przyszłość: inaczej konstruuj temat, jezeli nie chcesz dostawać odpwoeidzi typu: usiądź przed TV zapodfaj piwko i chipsy... wtedy przytujesz...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
odzywki czy SAA to nie jest sposob na niedozywienie... mysl o dobrej diecie z duzym plusem w DZK i będziesz tył

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2007-01-19 15:25:30

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2007-01-19 15:25:48

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Kłopot w tym, że ja już inaczej nie potrafie skonstatować tematu, gdyż stosowałem sie do wszystkich zaleceń instruktora i diet no i kurcze nic....także jadłem dokładnie to co mi polecano(to samo piszą na forach) i cwiczyłem tak jak mi kazano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
"Pomóżcie mi zdobyć trochę mieśni"

To jedna z wieeelu mozliwości a wygląda nieco inaczej... nie uważasz?

Mi sie słowo 'przytyć' kojarzy tylko i wyłącznie z tkanką tłuszczową....




jadles za malo kalorii...



Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-01-19 15:58:34

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
niekoniecznie jadles dobrze, widocznie potrzeba ci jeszcze wiecej kalorii - wtedy napewno zaczniesz rosnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 988
za mało kalorii zapewne , pamietaj ze spalasz je nie tylko na silowni ale takze na roznego rodzaju zajeciach poza silownia, musisz ustalic swoj bilans

ja tylko pociągnął

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena dnia

Następny temat

MÓJ TŁUSTY TYŁEK! POMOCY

WHEY premium