SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak być szerokim bez noszenia 10 bluz?Barki by KOniu ;-D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5605
Fajne, fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 482
3.
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x 15-25
Wyciskanie sztangielek 4x 15-25
Podciąganie sztangi do brody 4x 15-25

odpowiada mi najbardziej ten wariant do mojego treningu i moje pytanie brzmi czy moge tu dodac jeszcze jakies serie szrugsow???


tak wogole art przewy***any mam nadzieje ze jego rady zadzialaja pozdrawiam i dziekuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Srugsy oczywiście jak najbardziej

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu moglbys dac jakis namiar na siebie??
Ty chyba kiedys cwiczyles na jednej sesji:
Klata + Plecy

Z tego co pamietam niezle ci szlo
Mógłbys podac dalsza czesc rozpiski lub link do tego tematu??
Tez chcialem tak cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w Twoim poście Ci podałem jeden dzień...reszta by Cie zabiła

niedługo siąde i coś nowego o barach skrobnę

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj reszte
Wózek juz mam ;d;d;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przy takim profilu - nie ma mowy.

ie chce mieć Cie na sumieniu

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
mam pytanie: widze ze iczba powtorzen 15-25. czyli barki bardziej rosna jak robimy je duzo mniejszym ciezarem a wieksza ilosc powt niz mala ilosc powtorzen duzym ciezarem? przykladowo moge robic wyciskania na sztangielkach i 15 razy dam rade wycisnac 19kg sztangielkami a np 8 razy sztangielkami 25kg. wariant 1 jest lepszy tak? we wszytskich cwiczeniach poobnizac ciezartyu na korzyc liczby powtorzen? i robic stalym ciezarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
post pisany dawno temu, więc i metod kilka nowych sie poznało, osobiście jestem teraz zwolennikiem ćwiczenia w taki sposób, jak pisałem w jednym z potów :

Jak już kilkakrotnie pisałem, barki przez długi czas były moją najsłabszą partią, dopóki nie zacząłem ćwiczyć ich rzadziej niż 1-2 na tydzień w sposób "siłowy" - 2 wyciskania w zakresie 10 -(<)4 pow (czasem nawet 1-2 + powtórzenia z pomocą) + unoszenie sztangielek na boki ze stałym ciężarem, imo teraz barki mam najlepsze, może się wydawać dziwne, ale myślę, że czasem warto poświęcić te parę tygodni na wypróbowanie nowych metod.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
koniu sog leci przyda sie wlasnie zaczynam piorytet na barki :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska treningowa

Następny temat

Klatka Piersiowa trening

WHEY premium